Materiał Partnera

Oferta plandek samochodowych firmy Best-Plan

Oferta plandek samochodowych firmy Best-Plan

Plandeki samochodowe to doskonały sposób zabezpieczenia pojazdu i przyczepy. Są też świetnym sposobem na reklamę – będąc w ruchu, docierają do dużej liczby potencjalnych klientów, a materiały, na których są wykonywane banery, zapewniają trwałość i odporność na warunki pogodowe. Przyjrzyjmy się, jakie możliwości w zakresie plandek daje nam materiał PCV.

Ochrona pojazdu

Podstawowym zastosowaniem plandeki będzie zabezpieczenie przedmiotów, towarów znajdujących się na przyczepie. Szczególnie często wykorzystywane będzie to w rolnictwie – do zabezpieczenia transportowanego zboża i budownictwie – na potrzeby przewozu materiałów lub zabezpieczenia nieukończonego dachu budynku – służą do tego plandeki okryciowe.

Produkcją takich plandek zajmuje się firma Best-Plan, oferująca się w wytarzaniu wyrobów na bazie tkanin PCV.

Plandeki samochodowe stosowane są w samochodach ciężarowych i dostawczych, do naczep oraz przyczep – tu wykorzystywane są plandeki przyczepowe montowane na odpowiednich stelażach

Miejsce na reklamę

Przestrzeń plandeki to także przestrzeń, którą możemy wykorzystać do reklamy – firmy, usług, lokalu. PCV może być wykorzystane do wykonania tradycyjnych banerów, jednak równie wiele zalet ma reklama na plandece. Dzięki temu, że będziemy przemieszczać się pojazdem, na którym jest umieszczona, będziemy w stanie zwiększyć zasięg jej oddziaływania.

Tkaniny PCV doskonale nadają się do takiego przeznaczenia z dwóch powodów. Pierwszym jest świetna jakość grafiki reklamowej  zarówno w druku małoformatowym, jak i wielkoformatowym. Drugi związany jest z wytrzymałością materiału. Baner czy plandeka nieustannie wystawione są na działanie czynników atmosferycznych – słońca, deszczu, śniegu, które mogą niszczyć nadruk w miarę upływu czasu. PCV to materiał trwały i odporny na wpływ warunków pogodowych.

Pod dachem

Pojazdy to jednak niejedyne przeznaczenie tkanin PCV. Wykorzystuje się je również w namiotach wielofunkcyjnych. Zalety tego materiału i tu są bardzo przydatne. Zapewniają pewną ochronę przed wiatrem i deszczem, pozwalając w pełni wykorzystać daną nam przestrzeń zgodnie z potrzebami i życzeniami.

Dzięki specjalnym, stelażom pod namioty cała konstrukcja jest łatwa do montażu oraz demontażu, a przy tym stabilna. Po złożeniu jest też niezwykle lekka, co znacząco ułatwia jej transport. Uzupełnieniem tej grupy produktów są wykonane z PCV markizy oraz kotary z plandek.

Wyroby te znajdują szerokie zastosowanie na różnego rodzaju festynach, targach i prezentacjach pod gołym niebem, gdzie pogoda może pokrzyżować plany.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz