Materiał Partnera

Oferta mieszkań, domów i działek w Trójmieście

Oferta mieszkań, domów i działek w Trójmieście

Trójmiasto to piękne miejsce. Każde z jego miast ma inny klimat i atmosferę – majestatyczny Gdańsk przepełniony historią i tradycją, nowoczesny, luksusowy Sopot i spokojna, ale równie urokliwa Gdynia. Każde z nich oferuje coś innego tym, którzy chcą tam zamieszkać. Przyjrzyjmy się bliżej ofercie domów i mieszkań w Trójmieście.

Domy wolnostojące

Biuro nieruchomości Magnat ma swojej ofercie kilka domów, które będą doskonałym miejscem do zamieszkania dla całej rodziny.

Wśród domów na sprzedaż znajduje się duże gospodarstwo rolne w Wilanowie o powierzchni prawie 4 ha, na którego terenie znajduje się zarybiony staw. W środku znajdują się przedsionek, hall, sypialnia z łazienką i druga sypialnia, gabinet, salon, kuchnia z jadalnią oraz druga łazienka wyposażona w wannę. Całość zajmuje powierzchnię 131,5 m2.  Dom posiada werandę,  poddasze oraz piwnicę, a na terenie samej posesji znajduje się stajnia, stodoła z garażem, budynki gospodarcze oraz sad. Niepowtarzalną atmosferę tworzy duży ogród pełen drzew i krzewów. Idealny dom dla osób, które lubią spędzać czas w ciszy, blisko natury

Dom wolnostojący w Smolnie to druga z ofert sprzedaży. Położony jest niedaleko Pucka, w bardzo korzystnej lokalizacji. Posiada parter i możliwe do zaadaptowania poddasze, które właściciel wykończy według własnego uznania, a na którym mogą znaleźć się nawet trzy sypialnie. Dom wyposażony jest w saunę i garderobę. W zagospodarowanym ogrodzie znajduje się oczko wodne, które można podziwiać z tarasu od południowej strony domu. Po wykończeniu poddasza dom ten świetnie się sprawdzi jako mieszkanie dla licznej rodziny.

Mieszkania

W tym zakresie znajdują się nieruchomości na sprzedaż, jak i wynajem. Oferty dotyczące wynajmu mieszkań dotyczą Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Dwupokojowe mieszkanie w Gdyni położone jest w budynku „Panoramy” na osiedlu Fikakowo. Posiada duży taras i jest w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Mieszkanie w Gdańsku jest nowoczesne i przestronne. Ma trzy pokoje i znajduje się na pierwszym piętrze z trzech – budynek ma cztery kondygnacje. Wnętrze jest dobrze oświetlone, a okna mieszkania dają widok na panoramę miasta.

Mieszkanie w Sopocie ma dwa pokoje: przestronny salon, uroczą sypialnię oraz słoneczną werandę. Zaleta jest przypisane do mieszkania miejsce postojowe przy budynku.

Działki pod budowę

Rozwiązaniem dla tych, którzy chcą postawić własny dom w idealnym miejscu, będą działki na sprzedaż w Orlu i Trzepowie. Wszystkie położone w doskonałych lokalizacjach pozwolą na stworzenie własnego miejsca bez problemu w postaci utrudnionych dojazdów.

Opracowanie:
Gdynia, Świętojańska 43 lok. lok,23
tel. 501 777 608
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz