Materiał Partnera

Oferta autoryzowanego salonu pianin i fortepianów Nord Piano

Oferta autoryzowanego salonu pianin i fortepianów Nord Piano

Granie na fortepianie czy pianinie wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności oraz pasji, ale przede wszystkim właściwego instrumentu. Jego zakup powinien być przemyślany – warto go skonsultować ze specjalistą z autoryzowanego salonu pianin i fortepianów Nord Piano, który doradzi wybór właściwego rozwiązania. Jakie konkretnie propozycje znaleźć można w szerokim asortymencie?

Szeroki asortyment

 W salonie pianin i fortepianów można przede wszystkim nabyć wiele modeli tego typu instrumentów. Dzięki dużej dostępności możliwe jest doskonałe dopasowanie pod wieloma względami. Przede wszystkim autoryzowany salon pianin i fortepianów Nord Piano proponuje poszczególne instrumenty dla muzyków z określonym budżetem. W ofercie znaleźć można zarówno modele nowe, jak i używane. Nord Piano posiada m.in. fortepiany po kapitalnym remoncie, jak i zupełnie wyjątkowe, takie jak np. koncertowy model E-272 Steingraeber & Söhne, który jest doceniany przez pianistów na całym świecie ze względu na swoją unikalną charakterystykę.

W ofercie Nord Piano znaleźć można również wiele fortepianów używanych. Dzięki wysokim kwalifikacjom właściciela tego salonu w zakresie strojenia pianin i fortepianów, instrumenty są przygotowywane w sposób profesjonalny i ze szczególną starannością. Szeroki asortyment salonu Nord Piano obejmuje również wiele pianin, które występują także w wersji cyfrowej. Czym konkretnie się charakteryzują i co jeszcze znajduje się w rozbudowanej ofercie Nord Piano?

Specjalistyczne instrumenty oraz usługi

 Jednym z nowoczesnych instrumentów oferowanych przez Nord Piano jest cyfrowe pianino Yamaha P-515. Klawiatura z drewna naturalnego w połączeniu z cyfrową technologią daje możliwość uzyskania głębokiego dźwięku flagowych fortepianów koncertowych. W renomowanym salonie Nord Piano można zatem zakupić zarówno fortepiany czy klasyczne pianina, jak i ich wersje cyfrowe. Specjaliści zajmą się również realizacją wszelkich usług związanych m.in. ze strojeniem instrumentów. Jest to konieczne w celu uzyskania odpowiedniego ich brzmienia.

Dyplomowany stroiciel pianin i fortepianów nie tylko będzie w stanie zająć się ich przygotowaniem do gry, ale także wykona naprawy uszkodzonych instrumentów. Nierzadko bowiem występują w nich poszczególne defekty, które uniemożliwiają płynne granie. Kupno nowego fortepianu czy pianina jest jednak dość kosztowne, dlatego warto zdecydować się na reperację uszkodzonego instrumentu. Kompleksowe usługi świadczy salon Nord Piano, który zajmie się każdym typem fortepianu czy pianina.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz