Materiał Partnera

Odzysk surowców wtórnych- zaproś nas do swojej firmy!

Odzysk surowców wtórnych- zaproś nas do swojej firmy!

W dzisiejszych czasach recycling i składowanie odpadów stały się tematami, którym poświęca się wiele czasu i uwagi. Nieustannie wzrasta zainteresowanie sposobami składowania odpadów oraz ich przetwarzaniem ze względu na wpływ tych czynności na nas samych i na otaczające nas środowisko. Dlatego też nasza firma posiada wszelkie niezbędne i wymagane zezwolenia na odbiór, transport i składowanie różnorodnych odpadów. Zapraszamy do współpracy!

Odzyskiwanie surowców wtórnych pozwala nie tylko pozbyć się i zagospodarować zalegające na przykład po produkcji odpady, ale również korzystnie wpływa na środowisko naturalne. Jeśli szukacie Państwo kogoś, kto w sposób profesjonalny zajmie się odpadami zapraszamy do skorzystania z usług Medien Partner. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, więc razem wypracujemy idealne rozwiązanie!

Oferta dla firm i osób indywidualnych

Usługi jakie oferujemy kierujemy do firm krajowych i zagranicznych, zakładów przemysłowych, jednostek handlowych i usługowych, drukarni, gmin, biur i szkół, czyli wszędzie tam gdzie powstają duże ilości odpadów. Z naszych usług mogą skorzystać również klienci indywidualni. Posiadamy skup stacjonarny, gdzie przyjmiemy od Państwa każdą ilość surowca. Co dokładnie posiadamy w ofercie? W pierwszej kolejności:

  • Skup i odbiór złomu i metali kolorowych,
  • Skup i odbiór makulatury,
  • Skup tworzyw sztucznych,
  • Recykling odpadów różnego typu,
  • Niszczenie dokumentów.

Co ważne, wszystkie odpady odbierzemy od Państwa wykorzystując specjalistyczne samochody transportowe. Przystosowane są one do zbierania określonych odpadów i pozwalają na przyjęcie każdej ilości surowca. Odbiór następuje po uprzednim kontakcie i dzięki wykwalifikowanej kadrze zajmuje jedynie chwilę!

Pojemniki i kontenery

Zajmujemy się nie tylko odbiorem, ale również pomagamy składować odpady. W swojej ofercie mamy kilka rozwiązań dla firm, które cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Dla dużych przedsiębiorstw mamy pojemniki o pojemności 1100l, które dzięki kółkom łatwo ustawić w dowolnym miejscu na terenie firmy. Oferujemy również kontenery, kosze oraz torby (big bagi). Mogą one sprawdzić się również u klientów indywidualnych! Szczególnym zainteresowaniem cieszą się również prasokontenery oraz prasy belujące, które zgniatają materiały o 95% i przekształcają je w łatwe do przewozu bele. Znajdą u nas Państwo prasy pionowe i poziome, dla zakładów wytwórczych i przedsiębiorstw handlowych. W przypadku zainteresowania możemy również przeprowadzić szkolenie dla personelu obsługującego daną maszynę!

Opracowanie:
Bramki, Łódzka 28
tel. 22 725 62 56
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz