Materiał Partnera

Odkurzacze RGS z filtrem HEPA

Odkurzacze RGS z filtrem HEPA

Odkurzacze RGS, to dzisiaj jedne z najbardziej wydajnych systemów, które występują zarówno w wersji mobilnych konstrukcji dedykowanych dla przemysłu, jak i też sieci centralnego odkurzania, projektowanego dla różnych zakładów. Warto wiedzieć, ze technologia RGS Vacuume Systems, jest również nowoczesną techniką transportu pneumatycznego dla proszków i granulatów!

Zastosowanie odkurzaczy RGS

Nowoczesne odkurzacze RGS, znacznie różnią się od urządzeń, które są stosowane w domach, czy przez firmy sprzątające biura, urzędy, czy wielkopowierzchniowe galerie handlowe. Warto wiedzieć bowiem, że są one wykorzystywane między innymi do odbierania pyłów z maszyn pakujących, a także z farmaceutycznych tabletkarek. Ich zastosowaniem, jest również oczyszczanie przestrzeni ośrodków magazynowych, handlowych oraz produkcyjnych, z branży metalowej, lekkiej, przemysłu tworzyw sztucznych i ceramicznych, a także przetwórstwa spożywczego. Istotne jest bowiem to, iż z powodzeniem mogą one usuwać wiórki, małe odpady metalowe np. po procesie skrawania, wysypane nasiona, różnego rodzaju ścinki, a także standardowo – zabrudzenia oraz kurz. Wysokie standardy sanitarne, pozwalają zaś szczególnie wykorzystywać technologię RGS Vacuume Systems w farmaceutyce, a także wspomnianej branży spożywczej/gastronomicznej. To właśnie te odkurzacze, wyposażone w filtr HEPA H14, spełniają normy GHP, GMP i HACCP. W odkurzaczach montowane są różne rodzaje filtrów HEPA oznaczone numerem od H10 do H14. Im wyższy numer, tym filtracja w takim filtrze jest skuteczniejsza. RGS VACUUM SYSTEM w swoich odkurzaczach stosuje tylko filtry H14, a w specjalnych dedykacjach dodatkowo filtr ULPA.

Filtr HEPA – czym jest?

Filtr HEPA jest dzisiaj najnowszą i najbardziej wydajną oraz bardzo popularyzowaną technologią sanitarną, która jest częścią odkurzaczy przemysłowych RGS. Technologia HEPA najlepiej radzi sobie z cząsteczkami większymi od 0,3 µm, wykazując również znakomitą skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń, które są mniejsze od 0,3 µm i większe lub równe 0,1 µm. Tu warto podkreślić, że rozwiązanie to świetnie usuwa takie rodzaje zanieczyszczeń, jak: pyły zawieszone, bakterie, wirusy, pyłki, pleśń, sierść, roztocza kurzu, pigmenty farb, pył węglowy, ołów, sadzę, a nawet odpady radioaktywne. Dzisiaj zatem nie tylko stosuje się filtry HEPA, w środowiskach medycznych i przestrzeniach użytkowanych przez alergików, ale właśnie w szerokim świecie przemysłu, handlu, segregacji i składowania towarów.

Gdzie kupić odkurzacz przemysłowy RGS z filtrem HEPA?

Odkurzacz przemysłowy z filtrem HEPA, warto kupić od firmy POOLMAR, która gwarantuje rozwiązania proekologiczne, prosanitarne, a także te zapewniające optymalizacje zużycia mediów. Dystrybutor ten, serwisant, a także montażysta systemów centralnego odkurzania, nie tylko sprzedaje wysokiej jakości odkurzacze, ale także myjki wysokociśnieniowe, maszyny myjące prowadzone, myjki samojezdne, automaty zamiatająco-myjące, szorowarki jednotarczowe, polerki do podłóg, wózki serwisowe, czy zamiatarki przemysłowe. Dedykowane są one dla właścicieli ośrodków przemysłowych, biur, dla zarządców szpitali, a także dla licznych firm sprzątających, które działają z powodzeniem w naszym kraju! 

Opracowanie:
Warszawa, Pachnąca 83 lok. 42
tel. 22 868 46 67
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz