Artykuł sponsorowany

Obsługa prawna firm w ofercie Kancelarii Radców Prawnych Arendarski & Stejblis

Obsługa prawna firm w ofercie Kancelarii Radców Prawnych Arendarski & Stejblis

Znakomita większość przedsiębiorców zna się na specyfice wybranej branży, ale potrzebują oni profesjonalnego wsparcia w zakresie obsługi prawnej swojej firmy. Zawiłe i ciągle zmieniające się przepisy nie ułatwiają im podejmowania trudnych decyzji biznesowych związanych np. z przekształceniem działalności gospodarczej w spółkę. Kancelaria Radców Prawnych Arendarski & Stejblis oferuje kompleksową pomoc prawną dla małych, średnich i dużych firm. Dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Rozległa wiedza i bogate doświadczenie

Kancelaria Radców Prawnych Arendarski & Stejblis mieści się w Warszawie i została założona przez dwóch doskonałych prawników – Andrzeja Arendarskiego i Marka Stejblisa, którzy współpracują ze sobą od blisko 30. lat. Andrzej Arendarski specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa administracyjnego, budowlanego, cywilnego i finansowego, a Marek Stejblis to ceniony ekspert z dziedziny prawa podatkowego, cywilnego i handlowego. Razem tworzą zgrany duet, który nie boi się skomplikowanych spraw i trudnych wyzwań. Nie bez powodu są to jedni z tych prawników, których wzajemnie polecają sobie przedsiębiorcy z różnych branż. Kancelaria Radców Prawnych w Warszawie gwarantuje wysoki poziom rzetelności i dbałość o interesy klienta. Ponadto tutejsi prawnicy wyróżniają się punktualnością i potrafią tłumaczyć złożone kwestie prostym i zrozumiałym dla każdego językiem.

Na jaką pomoc mogą liczyć przedsiębiorcy?

Kancelaria Radców Prawnych Arendarski & Stejblis oferuje przedsiębiorcom stałą współpracę lub doraźną pomoc prawną we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem firmy. Specjaliści zajmują się między innymi:

  • tworzeniem umów, statutów, regulaminów,

  • opiniowaniem umów, szukaniem „kruczków prawnych”,

  • doradztwem podatkowym,

  • windykacją należności,

  • negocjacjami z trudnymi klientami,

  • oskarżeniami o mobbing, bezpodstawne zwolnienie z pracy, molestowanie seksualne,

  • przekształcaniem, podziałem i likwidacją firm,

  • pomocą prawną w procedurze przetargowej,

  • pomocą w sprawach z zakresu prawa pracy (zwolnienia grupowe, dyscyplinarne)

  • rejestrowaniem zmian w KRS.

Tak naprawdę zakres usług prawniczych dopasowany jest do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Kancelaria Radców Prawnych Arendarski & Stejblis reaguje na bieżące problemy polskich biznesmenów i dokłada wszelkich starań, by rozwiązać je po ich myśli. Dzięki współpracy z dobrym prawnikiem osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skupić się na wyznaczaniu i realizacji kolejnych celów biznesowych. Zyskują też spokój ducha, pewność działania i stabilniejszą pozycję na rynku.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz