Materiał Partnera

Nowość na rynku – treningi biznesowe w rzeczywistości wirtualnej!

Nowość na rynku – treningi biznesowe w rzeczywistości wirtualnej!

Mianem organizacji uczących się określa się podmioty gospodarcze, które oprócz rozwijania nowoczesnej technologii i strategii rynkowych, wdrażają bardzo złożone procesy związane z podnoszeniem kwalifikacji swoich pracowników. Najpopularniejsze są tak zwane treningi biznesowe, które przeprowadzają dla firm wyspecjalizowane ośrodki szkoleniowe. Szczególnie wyróżnia się oferta Vr Training, oparta na wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości.

Trening biznesowy pełen zabawy

Innowacyjność treningu biznesowego oferowanego przez firmę Vr Training polega na wykorzystaniu do szkoleń wirtualnej rzeczywistości, a także gier komputerowych, planszowych i tak zwanych LARP-ów (gry „miejskie”). To właśnie szkolenia oparte na zabawie, pozwalają na pełne zaangażowanie uczestników. Dzięki technologii VR mogą oni rozwiązywać w grupie symulowane problemy, taki jak np. wspólny atak na średniowieczny zamek, czy planowanie lotu kosmicznego. Dzięki takim niestandardowym działaniom grupy pracownicze zawiązują ze sobą mocniejsze relacje, co przekłada się na późniejszą efektywność wykonywanych przez nich obowiązków w środowisku pracy. Technologia VR jest skuteczna przy szkoleniach kompetencji miękkich, menadżerskich, a także ogólnorozwojowych.

Trenerzy pełni pasji i kreatywnych pomysłów

Dzisiejsze treningi personalne, psychologiczne i biznesowe przeprowadzają najczęściej tak zwani coachowie, którzy posiadają olbrzymie doświadczenie praktyczne oraz teoretyczne w zakresie psychologii, negocjacji, technik programowania neurolingwistycznego i perswazji, a także pedagogiki pracy. Trenerzy tworzący zespół firmy szkoleniowej Vr Training sp. z o.o., wyróżniają się na rynku polskim, stając się jednymi z pionierów, którzy oferują treningi biznesowe pełne pasji i kreatywnych pomysłów. Rodzą się one z zamiłowania do nowoczesnej technologii – m.in. gier komputerowych – która dzisiaj może być również świetnym narzędziem edukacyjnym. Potwierdzeniem wysokich kwalifikacji pracowników Vr Training jest posiadanie międzynarodowych certyfikatów ICC, DISC, Maxie DISC, czy też HRDBP. Warto wiedzieć, że innowacyjność na skalę światową tej firmy szkoleniowej doceniają podejmujący z nią współpracę praktycy o nawet kilkudziesięcioletnim doświadczeniu psychologicznym.

Nowoczesna przetestowana technologia

Warto wiedzieć, że firma Vr Training bazuje na przetestowanej przez wiele firm technologii umożliwiającej imersję w świat wirtualny. Według statystyk przeprowadzonych wśród klientów tego ośrodka szkoleniowego, aż 97,7% uczestników chciałoby wziąć udział w podobnym szkoleniu VR w przyszłości. To dlatego trenerzy VR Training nawiązują stałą współpracę z wieloma przedsiębiorstwami i instytucjami, które dbają o rozwój swoich pracowników. Olbrzymią zaletą nowoczesnej technologii szkoleń poprzez zabawę w wirtualnej rzeczywistości jest łatwość w mierzalności efektów, a także analizowaniu postępów jednostki/grupy.

Opracowanie:
Olsztyn, Liliowa 15 lok. 6
tel. 508 347 488
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz