Materiał Partnera

Nowoczesny zakład metalowy z Jeleniej Góry

Nowoczesny zakład metalowy z Jeleniej Góry

Usługi związane z konstrukcjami stalowymi są dzisiaj bardzo pożądane. Jest to wynik wykorzystywania różnego rodzaju metali w budownictwie liniowym, energetycznym, mieszkaniowym, czy też przemysłowym. To dlatego na rynku działa coraz więcej wyspecjalizowanych w branży firm. Jednym z takich zakładów jest jeleniogórska firma Kawka & Syn Stalowe Konstrukcje Przemysłowe.

Nowoczesność technologiczna i zarządcza

Renomowana firma Kawka & Syn Stalowe Konstrukcje Przemysłowe swoją politykę firmy opiera na dwóch filarach: nowoczesnej technologii swojego parku maszynowego i kompleksowej obsłudze firm i klientów indywidualnych. Firma ta wdrożyła w swoje struktury między innymi innowacyjną prasę krawędziową sterowaną numerycznie CNC, co pozwala na uzyskiwanie wysokiej jakości produktów. Pozwala na to również stosowany system Total Quality Management, którego procedury mają na celu wyznaczanie pracy w taki sposób, aby finalny produkt spełniał wysokie parametry techniczne.

Obsługa klientów instytucjonalnych

Nowoczesność firmy oraz jej terminowość i kompleksowe usługi, wpływają na podejmowanie z nią współpracy przez liczne ośrodki przemysłowe. Firma Kawka & Syn podejmuje się zarówno działań projektowych, wykonawczych, jak i nadzorczych dotyczących stalowych konstrukcji dla przemysłu. Firma z Jeleniej Góry przygotowuje między innymi zbiorniki i silosy, kanały powietrza i spalin, wymienniki ciepła, elementy kotłów energetycznych, dysze powietrza, platformy, schody, ramy nośne, kratownice, czy też szkielety strukturalne. Wyroby te tworzone są z najwyżej jakości stali , także kwaso i żaroodpornych wg projektów klientów, a także na podstawie opracowań własnych. Warto również wspomnieć o tym, iż Firma Kawka & Syn to autoryzowany przedstawiciel kanadyjskiej marki THORBURNFLEX – producenta najwyższej jakości kompensatorów przemysłowych .

Obsługa klientów indywidualnych

Firma Kawka & Syn przygotowana jest również na obsługę klientów indywidualnych. Dla nich przygotowywane są między innymi ogrodzenia, bramy, balustrady, kabiny, schody, ściany przeszklone. Warto wiedzieć, że dzięki wysokim kompetencjom metaloplastycznym jeleniogórska firma jest w stanie przygotować wyroby w różnych stylach wnętrzarskich oraz dekoratorskich – zamówienia dotycząc również odtwarzania elementów zabytkowych!

Firma Kawka & Syn zajmuje się również cięciem blach na gilotynie , formowaniem poprzez gięcie na prasie krawędziowej o nacisku 220T oraz walcowaniem różnych średnic na walcarce a także spawaniem specjalistycznym TIG i MIG/MAG.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz