Materiał Partnera

Nowoczesny gabinet dentystyczny działający w Sokółce (woj. podlaskie)

Nowoczesny gabinet dentystyczny działający w Sokółce (woj. podlaskie)

Jeśli jesteś mieszkańcem województwa podlaskiego, a w szczególności miasta Sokółka, powinieneś korzystać z szerokich usług dentystycznych nowoczesnego gabinetu NZOZ Twoja Stomatologia, który prowadzony jest przez doświadczonego lekarza Edytę Rećko. Oferta tego gabinetu kierowa jest do osób ze wszystkich grup wiekowych – od dzieci po seniorów wymagających przygotowywania odpowiednich protez zębowych.

Kontrakt z NFZ

Olbrzymim udogodnieniem gabinetu stomatologicznego Edyty Rećko jest oferowanie zabiegów dentystycznych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Warto przy tym dodać, że nie umniejsza to jakości wykonywanych działań leczniczych, a harmonogramy leczenia są ustalane z pacjentami w taki sposób, aby czas ich oczekiwania nie był długi. Misją całego zespołu pod przewodnictwem lekarza Edyty Rećko (doświadczeni lekarze stomatolodzy i higienistki stomatologiczne)jest bowiem walka o piękny i przede wszystkim zdrowy uśmiech każdej osoby, z którą specjaliści Ci  współpracują. To między innymi dlatego w Sokółce i okolicach NZOZ Twoja Stomatologia uchodzi za jeden z najlepszych!

Szeroki zakres pomocy stomatologicznej

Nie każdy gabinet stomatologiczny wyróżnia się szerokim zakresem pomocy dentystycznej. To właśnie na tym opiera swoją pracę lekarz stomatolog Edyta Rećko, która oferuje działania zaliczane do profilaktyki zdrowotnej i estetycznej, stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, implantologii, czy też protetyki. Przykładowymi zabiegami są: wstawianie porcelanowych koron zębowych, wypełnianie ubytków nowoczesnymi kompozytami światłoutwardzalnymi, czy też wybielanie zębów. W NZOZ Twoja Stomatologia  przeprowadzane są również zabiegi scalingu ultradźwiękowego, piaskowania, fluoryzacji, lakierowania oraz polerowania zębów.

Nowoczesny sprzęt

Warto podkreślić również nowoczesność sprzętu i wyposażenia gabinetowego NZOZ Twoja Stomatologia. Dentystka Edyta Rećko wyspecjalizowana jest między innymi w protetyce stomatologicznej ,stomatologii estetycznej, endodoncji i chirurgii stomatologicznej – o czym już wspomniano – co wymaga posiadania nowoczesnej aparatury diagnostycznej – np. aparatura RTG – a także innowacyjnych urządzeń typu endometr . Warto przy tym dodać, że nowoczesne wiertła itp. są dzisiaj bardzo precyzyjne i posiadają tak dużą moc obrotową, co pozwala na szybkie oraz, co ważne dla pacjentów bezbolesne przeprowadzanie zabiegów. To między innymi dlatego gabinet z Sokółki często odwiedzają rodzice z dziećmi. Te są zaś zawsze w odpowiedni sposób traktowane i obejmowane szczególną opieką profilaktyczną – w przypadku wad ortodontycznych Edyta Rećko poleca dobrych specjalistów dziedzinowych.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz