Artykuł sponsorowany

Nowoczesność, szybkość i wysoka jakość budowanych obiektów – tylko z BTM Sp. z o.o.

Nowoczesność, szybkość i wysoka jakość budowanych obiektów – tylko z BTM Sp. z o.o.

W każdej branży można wyróżnić firmy, które wyróżniają się swoją metodologią pracy, innowacyjnością, szeroką ofertą, a także wysokim zaufaniem klientów. Takie wyznaczniki wpływają zaś na to, czy dane przedsiębiorstwo będzie posiadało w swojej dziedzinie status prawdziwego eksperta. Tym charakteryzuje się w sektorze budownictwa komercyjnego, mieszkalnego i przemysłowego firma BTM Sp. z o.o., która wyznacza rynkowe standardy, a także która wyróżnia się swoją wysoką przewagą konkurencyjną!

Twój wymarzony deweloper!

Firma BTM Sp. z o.o. słynie na poznańskim rynku budownictwa mieszkaniowego z szerokiej działalności deweloperskiej. Dowodem na to jest nowoczesna inwestycja pod Poznaniem, która nosi nazwę Aurinia. Stanowi ją przepiękny apartamentowiec, który wyróżnia się swoją nowoczesną – awangardową – stylistyką, a także energooszczędnością eksploatacyjną. Jest to świetne miejsce do życia zarówno dla emerytów, rodzin z dziećmi, jak i samotnych osób, które chcą połączyć pozamiejski spokój z bliskością metropolii. Już teraz warto zapoznać się z wizualizacjami inwestycji, która czeka na przyszłych właścicieli kawalerek, czy też mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych! Marzysz o własnych czterech ścianach otoczonych pięknem zieleni i z zagwarantowaną odpowiednią infrastrukturą drogową oraz rekreacyjną (np. place zabaw dla dzieci)? Nie możesz wybrać lepiej, niż mieszkania w Aurinii od dewelopera BTM Sp. z o.o.

Deweloper i firma budowlana w jednym

Tym czym wyróżnia się firma BTM Sp. z o.o. na rynku poznańskim, a także krajowym, jest łączenie funkcji dewelopera zajmującego się sprzedażą mieszkań, domów i lokali użytkowych, z rolą głównego wykonawcy robót ogólnobudowlanych, czy też wykończeniowych, zarówno w systemie surowym, deweloperskim, jak i pod klucz. Przedsiębiorstwo BTM Sp. z o.o. podejmuje się również modernizacji budynków mieszkalnych, komercyjnych oraz gospodarczych, a ponadto jest często nie tylko wykonawcą i deweloperem, ale także inwestorem. Dzisiaj takie firmy są w stanie wykorzystywać najnowocześniejszą technologię budowlaną, tworząc obiekty energooszczędne, piękne, a przy tym tanie.Realizacje, o których warto wspomnieć…

Przewaga konkurencyjna na rynku jest wypracowywana przez firmę BTM Sp. z o.o., głównie dzięki szerokiej działalności. To między innymi dlatego to przedsiębiorstwo inwestycyjno-budowlane cieszy się tak dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych, biznesowych, czy też publicznych. Nie ma jednak lepszej referencji dla danej firmy, niż zaprezentowanie ważnych dla niej zrealizowanych inwestycji. BTM Sp. z o.o. jest między innymi wykonawcą: nowoczesnych apartamentów, które można podziwiać w Poznaniu przy ulicach Umultowskiej 23, Magnackiej 2 i Krzywej 5; domów jednorodzinnych osiedla Przemyska 54 i 56; hal MTC Gruntkowski w Jankowicach i P.H.U. REN-MAT w Komornikach; czy też wykonawcą Budynku VIP Portu Lotniczego Ławica. Wśród setek zrealizowanych zleceń można znaleźć również budowy klinik, czy nawet stacji paliw!
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz