Materiał Partnera

Nowoczesne klimatyzatory marki Rotenso – wybierz linię Zen Edition!

Nowoczesne klimatyzatory marki Rotenso – wybierz linię Zen Edition!

Obecnie na światowym i polskim rynku jedną z najlepszych marek urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych, jest Rotenso. Producent ten zapewnia między innymi bardzo nowoczesne oraz funkcjonalne klimatyzatory zarówno przeznaczenia domowego, jak i komercyjnego. Pomimo tego, że na szczególną uwagę zasługują złożone i w pełni zautomatyzowane systemy klimatyzacji RVF z agregatami skraplającymi, to na naszym krajowym rynku, najbardziej rozpowszechnione są obecnie urządzenia Rotenso linii Zen Edition do wnętrz mieszkań, czy domów. To o nich warto zatem dowiedzieć się kilka rzeczy!

Najwyższe parametry techniczne!

Wszystkie urządzenia Rotneso, można zaliczyć do marki premium, ponieważ przechodzą liczne testy dotyczące wydajności, głośności pracy, zakresu przepływu powietrza, automatyzacji, niezawodności, czy bezpieczeństwa użytkowania. To dlatego są to konstrukcje, które bez zarzutu mogą pracować przez wiele lat, na najwyższym poziomie eksploatacyjnym. Największą zaletą nowoczesnych klimatyzatorów Rotenso, również linii produktowej Zen Edition, jest wdrożony „System Zdrowego Powietrza”. Jest on wyposażony w funkcje automatycznego oczyszczania, w  filtry z jonami srebra, w filtry antybakteryjne i elektrostatyczne, czy też w filtry z aktywnym węglem i witaminą C. Według badań produkcyjnych i użytkowych, klimatyzatory Rotenso zapewniają zatem najniższy indeks GWP (Global Warming Potential), i najwyższy standard gwarantowanego mikroklimatu, idealnego dla osób z chorobami układu oddechowego – astmatyków, czy alergików!

Nowoczesny design harmonizujący się z otoczeniem

Marka Rotenso skupia się nie tylko na wdrażaniu nowych technologii chłodniczych oraz klimatyzacyjnych – na tym polu producent wyróżnia się posiadaniem licznych patentów – ale także na tworzeniu konstrukcji o niezwykłym designie. Tak jest w przypadku urządzeń wspomnianej linii Zen Edition, które jak sama nazwa wskazuje są stylizowane w ramach idei zen – harmonii, spokoju, elegancji i relaksu. Już dzisiaj warto zatem zainteresować się klimatyzatorami Rotenso: Orea o perłowym połysku, Lunar inspirujący się złotem, Furai o modernistycznej niebieskiej głębi, minimalistycznym Mirai, czy eleganckim czarnym Versu! Wszystkie urządzenia przystosowane są do systemów automatyzacyjnych Smart Wi-Fi, a mnogość funkcji powoduje, że obecnie na rynku ciężko znaleźć lepsze klimatyzatory w korzystnej cenie i o wyglądzie zdobiącym, zamiast szpecącym wnętrza!

Dystrybutorzy klimatyzatorów Rotenso

Dystrybutorami klimatyzatorów Rotenso konstruowanych w technologii inwerterowej, która jest wysokowydajna, energooszczędna, a także proekologiczna, mogą być tylko szeroko wyspecjalizowane firmy serwisowe, projektowe, oraz handlowe, z branży chłodnictwa. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo Chłodnictwo i Klimatyzacja Łukasz Matczak, które doradzi Ci, jaki model urządzenia Rotenso z linii Zen Edition wybrać. W celu uzyskania obszernych informacji na temat klimatyzatorów Lunar, Orea, Furai, Versu, czy Mirai, skontaktuje się z tym dystrybutorem – przekaże Ci on katalogi produktowe ze wszystkimi funkcjami sprzętów, a także z podanymi wskaźnikami wydajnościowymi.

Opracowanie:
Rawicz, Czarnieckiego 3a lok. 3
tel. 602 551 819
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz