Materiał Partnera

Nowoczesne i komfortowe busy – kiedy warto postawić na ich wynajem wraz z kierowcą?

Nowoczesne i komfortowe busy – kiedy warto postawić na ich wynajem wraz z kierowcą?

Z outsourcingowych usług transportowych busami, korzysta dzisiaj wiele różnych grup klientów. Korzystają one z pojazdów profesjonalnych firm, przede wszystkim dlatego, że są one nowoczesne, komfortowe dla podróżnych, niesamowicie mobilne, a także atrakcyjne cenowo. Dzisiaj z wynajmu busów wraz z kierowcami, korzystają zatem klienci indywidualnych, biznesowi, a także publiczni!

Opcja dla klientów indywidualnych

Z wynajmu busa z kierowcą, bardzo często korzystają klienci indywidualni. Najczęściej dotyczy to wielogodzinnej obsługi transportowej związanej z uroczystościami rodzinnymi takimi, jak śluby, jubileusze, osiemnastki, rocznice, czy Komunie Święte oraz pogrzeby. W takich sytuacjach, firma przewozowa, wynajmowana jest najczęściej na kilka/kilkanaście godzin, zapewniając szybki, tani, a także bezpieczny transport wprost do wyznaczonych przez klienta miejsc.

Często busy wynajmowane są również przez osoby prywatne, przy organizowaniu wspólnych wakacji grupek znajomych, czy przy przeprowadzkach, które wymagają przetransportowania drobnych rzeczy, niewymagających wynajmu pojazdów dostawczych.

Jeśli planujesz wyjazd zagraniczny z całą rodziną, również postaw na wynajem pojemnego, kilkuosobowego busa wraz z kierowcą. Jest to znacznie tańsza opcja, niż w przypadku kilkudniowego wynajmu miejsca parkingowego przy lotnisku.

Opcja dla klientów biznesowych

Wyjazdy służbowe, większe delegacje, przewóz kontrahentów po mieście, imprezy integracyjne, czy też transfer na lotnisko pracowników, to najczęstsze przyczyny podejmowania współpracy klientów biznesowych z firmami przewozowymi, posiadającymi nowoczesne busy. Ważne przy tym jest to, aby ich wyposażenie wewnętrzne, można było uznać za premium – mowa o systemach audio-video, klimatyzacjach, sterowanych siedzeniach, czy możliwości ładowania telefonów.

Jeśli chodzi o współpracę tego typu przewoźników z klientami ze świata biznesu, warto wspomnieć także o agencjach pracy i biurach podróży, które podejmują z właścicielami busów długotrwałe umowy przewozu turystów oraz pracowników sezonowych, np. do Niemiec.

Opcja dla klientów publicznych

Jeśli chodzi o klientów publicznych, korzystających z usług transportowych busami, należy przede wszystkim wspomnieć o szpitalach, szkołach, a także urzędach miejskich i parafiach. Busy to bowiem świetne pojazdy do transportowania pacjentów ze szpitali do hoteli (np. w centrach onkologicznych w ramach onkopakietów), uczniów na zawody sportowe i kolonie, czy też pielgrzymów do różnych miejsc np. kultu maryjnego w Polsce. Czasem klienci publiczni, wymagają zaś nie busów, ale nowoczesnych autokarów. Oba środki transportu, zapewnia w naszym kraju renomowana firma Bus23.pl, z której szeroką ofertą oraz nowoczesną technologią motoryzacyjną, warto zapoznać się na dedykowanej stronie www.

 

Opracowanie:
Szczecin, Struga 36
tel. 601 700 788
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz