Materiał Partnera

Nowoczesne i funkcjonalne krzesła biurowe

Nowoczesne i funkcjonalne krzesła biurowe

Jeśli Twoja firma posiada dużo przestrzeni biurowych, w których pracownicy wykonują wielogodzinną pracę przed komputerem, powinieneś im zapewnić odpowiednie środowisko pracownicze. Mowa tutaj o wyregulowanej temperaturze, klimatyzacji, czy też o wygodnych krzesłach. Zwykłe konstrukcje, nawet obite miękkim materiałem nie wystarczą! Dzisiaj należy wybierać specjalne fotele, które dopasują się do wagi, postawy i przyzwyczajeń danego pracownika. Dlaczego jest to takie ważna? Dowiedz się razem z nami!

Krzesło biurowe a komfort pracownika i wydajność pracy

Wybór krzesła biurowego to ważny krok przy wyposażaniu biura. Nieodpowiednio dobrane siedziska, mogą znacznie wpłynąć na „morale” naszej kadry. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że podczas siedzącego trybu pracy bardzo obciążany jest kręgosłup, biodra, ramiona, a także szyja i barki. Nieodpowiednie krzesło może zatem szybko powodować u pracownika poczucie zmęczenia, a nawet bólu. Jeśli dana osoba cierpi zaś na różne ortopedyczne kontuzje, może ona na zwykłym fotelu obrotowym nie być w stanie wykonywać w pełnej koncentracji wszystkich swoich obowiązków. Warto zatem dbać o swoją kadrę i gwarantować konstrukcje, które przede wszystkim można dopasowywać do indywidualnych potrzeb. Mowa o regulacji podparcia lędźwiowego, wysokości, podłokietników, czy też zagłówków. To one pojawiają się w konstrukcjach od najlepszych producentów, wskazujących na wysoką jakość wyrobu. Zagłówki pozwalają na przenoszenie na krzesło obciążeń wcześniej wpływających na szyję. Efekt? Uczucie zrelaksowanego i niezmęczonego ciała, nawet po kilkugodzinnej pracy. Nie ma zatem możliwości, że nie przeniesie się to na podwyższoną wydajność pracownika.Nowoczesny design krzesła

Nie tylko na funkcjonalność i komfort warto zwracać uwagę przy zakupie krzeseł do biur. Istotny też jest jego design, który powinien być nowoczesny i np. pasujący do modernistycznych, jasnych wnętrz w idei open space’u. Warto postawić na żywe kolory, ciekawe kształty, a także na wysokiej jakości tkaniny. Może to być zarówno oddychająca eco skóra, jak i też łatwa w czyszczeniu tkanina membranowa. Polecane są również fotele obrotowe wykonane częściowo ze specjalnej siatki, idealnie dostosowującej się do ułożenia pleców. Jeśli zatem chcesz połączyć wysoką estetykę z najwyższą jakością wyposażenia biurowego, koniecznie zapoznaj się z katalogiem produktowym marki SITPLUS. Oferuje ona między innymi gabinetowe fotele ASTER, MASTER, UNIVERSE i SPENCER, idealne dla kancelarii adwokackich, czy sali konferencyjnych zarządów; czy też krzesła pracownicze NAVIGATOR, ERGON, SPACE, czy SPRINT, świetne do urzędów, oraz dużych przestrzeni biurowych. Z pewnością z szerokiej oferty produktowej SITPLUS, skorzystają również klienci indywidualni. Warto zadbać m.in. o prawidłową postawę pracy przy komputerze naszych dzieci! 

Opracowanie:
Wieliczka, Wygoda 61
tel. 604 617 677
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz