Materiał Partnera

Nowa koncepcja żywienia psów – poznaj karmy BELCANDO

Nowa koncepcja żywienia psów – poznaj karmy BELCANDO

Jeśli masz czworonoga, z całą pewnością wiesz, jak ważna jest jego dieta. Podobnie jak ludzie, tak i psy potrzebują odpowiednich składników odżywczych – wszystko po to, aby mogły się zdrowo rozwijać i miały wystarczająco dużo energii do działania. Choćby dla tego nie można ich karmić przysłowiowym „byle czym”. Dobra karma to gwarancja ich zdrowego rozwoju. Jedną z ciekawszych propozycji na rynku są karmy BELCANDO.

BELCANDO – ekologiczna, holistyczna koncepcja żywienia

W ostatnich latach rynek karm dla psów znacznie się rozwinął. To właśnie dlatego można na nim znaleźć zarówno karmy suche, jak i mokre, podzielone również pod kątem wieku psa, a także stopnia jego aktywności. Tak właśnie jest w przypadku niemieckich karm BELCANDO, które na polskim rynku oferuje m.in. sklep Pełna Micha Artykuły Zoologiczne Alicja Kuśmirek.

To marka, która powstała i rozwinęła się w Niemczech pod okiem Bernharda Wiggera. To on, pochodząc z rodziny o wielopokoleniowych tradycjach rodzinnych, dorastał w poczuciu odpowiedzialności za otaczający go świat naturalny, a zwłaszcza zwierzęta. To właśnie dlatego BELCANDO rozwinęło zupełnie nową koncepcję żywienia czworonożnych pupilów, opartą o holistyczne karmy powstające z naturalnych składników najwyższej jakości. Świeże mięso, które jest podstawą każdej z karm, jest łączone m.in. z nasionami, ziołami oraz kwasami tłuszczowymi. Brak sztucznych barwników, aromatów czy konserwantów to najlepsza gwarancja, że w opakowaniu karmy czeka na psa samo zdrowie.

Karmy suche czy mokre?

Tak naprawdę oba rodzaje mają swoje zalety – zwłaszcza, gdy pochodzą od sprawdzonego producenta, takiego jak BELCANDO. W tym przypadku zarówno karmy mokre, jak i suche powstają na bazie świeżego mięsa, nie zaś mączki mięsnej. To nie koniec. Istotny jest bowiem nie tylko typ mięsa, ale i jego jakość. Producent sięga bowiem wyłącznie po mięso pochodzące z ekologicznych, sprawdzonych hodowli – najczęściej małych, lokalnych przedsiębiorców. Sama obróbka mięsa zaś przebiega w eko-przyjaznych warunkach – jest ono m.in. gotowane na parze i, w przypadku karmy suchej, suszone dwukrotnie w naturalny sposób. Dlatego jako właściciel pupila możesz sięgnąć po oba typy karm, bez obawy o to, że któraś z nich będzie w jakikolwiek sposób szkodliwa dla Twojego psa. Wręcz przeciwnie – Twój zwierzak pokocha obie wersje i chętnie się na nie przerzuci.

Choć zakup karmy BELCANDO jest dość wymagającą inwestycją, warto się na nią zdecydować. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój pupil rozwija się prawidłowo i będzie Ci towarzyszył przez wiele długich lat.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz