Materiał Partnera

Notes personalizowany. Twój kieszonkowy pomocnik

Notes personalizowany. Twój kieszonkowy pomocnik

Zapominanie o ważnych terminach i informacjach, czy nieumiejętność racjonalnego zaplanowania dnia to sytuacje, z którymi w swoim życiu spotkał się każdy z nas. Odpowiedzią na te potrzeby i jednocześnie narzędziem pomocnym w lepszej organizacji może być personalizowany notes. Przekonaj się, jakie kryteria warto brać pod uwagę przy jego zakupie.



Jak dostosować notes do swoich potrzeb?

Jedną z głównych zalet personalizowanego notesu jest możliwość dostosowania do swoich upodobań jego szaty graficznej. W tym celu należy zwrócić uwagę nie tylko na wygląd jego okładki, ale także na rozkładówkę konkretnych stron. Na okładce personalizowanego notesu może znaleźć się nawiązanie do naszej pasji, ulubiony cytat, czy dopasowana do naszego gustu grafika. Z kolei w środku mogą pojawić się odgórnie przewidziane miejsca na stałe punkty, pomocne w codziennym korzystaniu z notesu. Przykładowo może to być miejsce na datę, punkty listy rzeczy do zrobienia, czy dodatkowe strony z kalendarzem.



Jaki rodzaj notesu wybrać?

Personalizowany notes daje wiele możliwości. Przy jego zakupie warto się jednak zastanowić, jaki jego typ najlepiej sprawdzi się w przypadku naszych oczekiwań. Możemy skorzystać zarówno ze skoroszytu, jak i notesu przypominającego swoją formą tradycyjny zeszyt. Notes spiralowany sprawdzi się przede wszystkim u osób, które potrzebują większej mobilności notatek. Ideą personalizowanego notesu jest dostosowanie go do swoich potrzeb, co ma odzwierciedlenie także w jego wielkości. Każdy ze względu na wykonywany zawód, ilość treści do zanotowania, czy potrzeby zaplanowania obowiązków, może wymagać innej wielkości stron. 



Jak twierdzi ekspert reprezentujący firmę Aqrat: „Osoby, które potrzebują dużej przestrzeni do notowania, najchętniej wybierają formaty przypominające rozmiarem zeszyt, a nawet kartkę A4. Należy jednak pamiętać, że są one nie tylko trudniejsze do przenoszenia, ale także cięższe”. 



Większe modele notatników sprawdzają się przede wszystkim, gdy korzystamy z nich w stałych miejscach, takich jak dom, czy praca, ponieważ nie musimy bowiem przenosić ich wtedy z miejsca na miejsce. Rozwiązaniem, dla osób, które chętnie zabierają notes ze sobą, jest wybór wersji kieszonkowej, która zmieści się nawet w niewielkiej damskiej torebce.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz