Materiał Partnera

Noclegi w Wiśle. Gdzie warto się zatrzymać?

Noclegi w Wiśle. Gdzie warto się zatrzymać?

Wisła to małe, ale niezwykle nastrojowe miasto. Położone w Beskidzie Śląskim, każdego roku i niezależnie od pory roku przyciąga tysiące turystów. Można tu podziwiać uroki przyrody, spędzać czas na szlakach turystycznych, a także zwiedzać miejscowe zabytki. Jednak aby wypoczynek był w pełni udany, należy wybrać odpowiednie miejsce noclegowe. Co ma do zaoferowania Wisła?


Baza hotelowa w Wiśle

Wisła z małego miasteczka bardzo szybko stała się kurortem zimowym. Odbywają się tu zawody narciarskie, na które przyjeżdżają kibice z kraju, jak i goście z zagranicy. Sprawiło to, że tamtejsza baza hotelowa stoi na wysokim poziomie.

Można wybierać wśród hoteli położnych w centrum miasta lub w pobliżu obiektów sportowych. Oferują one różny standard oraz udogodnienia. Niektóre obiekty są połączone ze spa i można korzystać tam z kąpieli w basenie. Znajdują się tam także restauracje, w których można zjeść niejeden pyszny posiłek. Natomiast wadą takich hoteli jest ich cena. Jedna doba hotelowa to nawet wydatek rzędu kilkuset złotych za osobę. Ponadto są to na tyle duże obiekty, że nie można liczyć na zachowanie tam prywatności.


Hostele i pola kempingowe

Hostele w Wiśle to dzisiaj zadbane obiekty. Jest w nich czysto, są wygodnie urządzone, a także znajdują się w dobrej lokalizacji. Mimo tego to miejsce noclegowe, które przypadnie do gustu raczej mniej wymagającym gościom. Pokoje nie zachwycają swoim wyposażeniem – jest ono często przestarzałe. Obiekty te znajdują się także w budynkach, które już dawno mają za sobą lata świetności. Jednak za wynajęciem pokoju w hostelu przemawia niska cena. Można tam znaleźć nocleg już za kilkadziesiąt złotych za osobę, i to również w sezonie zimowym oraz latem.

Pola kempingowe mają ofertę skierowaną do osób, które nie boją się spartańskich warunków. Noclegi w domkach, przyczepach, a zwłaszcza w namiotach mogą być wspaniałą przygodą, ale ciężko w nich o jakiekolwiek udogodnienia.


Apartamenty w centrum Wisły

Wisła to miasto, w którym życie toczy się od rana do późnych godzin nocnych. Rynek, place, parki zachęcają do nastrojowych spacerów. Dlatego warto wybrać nocleg w centrum Wisły, w samym sercu miasta, a jednocześnie zagwarantować sobie doskonałe warunki.

„Apartamenty w centrum Wisły są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą połączyć wypoczynek w miejscu, gdzie panuje kameralna atmosfera, a także mogącym pochwalić się znakomitym standardem. Niemniejsze znaczenie ma też optymalna lokalizacja apartamentów – znajdują się przy jednej z głównych ulic w Wiśle” – mówi specjalista z Apartamentów Przy Głównym Deptaku.

Mimo licznych udogodnień znajdujących się w pokojach, świetnej atmosfery, cena apartamentów jest przystępna, a nocleg w takim miejscu nie zrujnuje niczyjego budżetu.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz