Materiał Partnera

Nietuzinkowe wakacje na lądzie i wodzie

Nietuzinkowe wakacje na lądzie i wodzie

Urlopowicze coraz chętniej wybierają nieszablonowe rozwiązania w kwestii spędzania wolnego czasu, czego efektem jest wzrost zainteresowania kamperami czy jachtami. Wyjątkowy odpoczynek na lądzie lub wodzie możliwy jest dzięki specjalistycznym firmom oferującym wypożyczenie pojazdów przystosowanych do odbywania relaksujących podróży po drogach czy np. jeziorach.

Urlop w trasie

Jednym z popularniejszych sposobów na spędzanie wakacji w sposób pozbawiony wszelkich zobowiązań jest podróżowanie kamperem. Specjalnie przystosowany pojazd, w którym z powodzeniem można zamieszkać, pozwala na wybór dowolnej lokalizacji urlopu. Kupno kampera to jednak spory wydatek – dobrze wyposażone pojazdy tego typu są niezwykle kosztowne, a korzystanie z nich jedynie w okresie urlopowym sprawia, że nabycie staje się nieopłacalne. Warto zatem zainteresować się wypożyczalniami kamperów, takimi jak np. firma Euro-flota, która do dyspozycji klientów oddaje nie tylko w pełni przystosowane do dalekich podróży kampery, ale też przyczepy kempingowe. Znajdują się w nich kompletne łazienki, a w specjalnie przystosowanych kuchniach można z powodzeniem przygotowywać pełnowartościowe posiłki, znajdując się jednocześnie nad morzem, jeziorem czy w górach – wszystko zależy od obranego przez kierowcę miejsca docelowego. To spory komfort dający możliwość podróżowania bez konieczności zatrzymywania się w hotelach czy pensjonatach. Takie rozwiązanie jest również niezbyt kosztowne – wynajęcie kampera czy przyczepy kempingowej z pewnością nie naruszy w sposób drastyczny domowego budżetu.

Odpoczynek na wodzie

Dla miłośników spędzania czasu poza lądem istnieje również inny wariant wakacyjnego pojazdu. To luksusowy jacht, który – jak się okazuje – także można wynająć. Jedna z najpopularniejszych łodzi najczęściej spotykana na polskich jeziorach to model, którego obsługa nie wymaga patentu żeglarskiego. Najczęściej jachty przystosowane są do ekip kilkuosobowych, dzięki czemu na nietuzinkowe wakacje można wybrać się wraz z całą rodziną. Warto wiedzieć, że tego typu łodzie na wynajem są w pełni bezpieczne zarówno dla małych dzieci, jak i domowych zwierząt. Specjalna konstrukcja z wysokimi burtami skutecznie chroni przed wypadnięciem poza jacht, dzięki czemu opiekunowie mogą spokojnie spędzać urlop na wodzie. Wyjątkowe wakacje to zatem nie tylko zagraniczne wycieczki z wykorzystaniem samolotów pasażerskich czy autokarów. Coraz chętniej wybierane są opcje spędzania wolnego czasu według indywidualnych preferencji, co dają kampery oraz jachty. Świetnym rozwiązaniem jest ich wynajem, co zwalnia urlopowiczów z konieczności kupna niezwykle kosztownego pojazdu.

Opracowanie:
Warszawa, al. Wilanowska 43 lok. 48
tel. 601 222 355
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz