Materiał Partnera

Nieprzerwana dostawa prądu dzięki nowoczesnym rozwiązaniom

Nieprzerwana dostawa prądu dzięki nowoczesnym rozwiązaniom

Energia elektryczna w wielu branżach jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania poszczególnych przedsiębiorstw. Urządzenia wykorzystujące prąd potrzebują jego nieprzerwanych dostaw nawet w przypadku nagłych awarii. W tym celu niezbędne jest zastosowanie wydajnych zasilaczy UPS czy agregatów prądotwórczych, które doskonale sprawdzą się jako zasilanie rezerwowe.

Prąd dostarczany bez przerwy

 Brak możliwości pozyskiwania energii elektrycznej z sieci energetycznej rodzi wiele problemów. Przede wszystkim uniemożliwia to wydajne zasilanie poszczególnych urządzeń elektrycznych, co z kolei przekładać się może np. na poważne straty finansowe w przedsiębiorstwach wykorzystujących je m.in. w procesie produkcji. Centrum Elektroniki Stosowanej CES proponuje jednak odpowiednie rozwiązania, które są w stanie uchronić przed tego typu niechcianymi konsekwencjami awarii sieci energetycznych. Doskonale sprawdzają się nowoczesne zasilacze UPS, które dzięki wydajnemu akumulatorowi są w stanie podtrzymać dostawę prądu do urządzeń.

W ofercie Centrum Elektroniki Stosowanej CES znaleźć można wiele nowoczesnych zasilaczy tego typu, w tym modele z wyjściem jedno- i trójfazowym, a także trójfazowe zasilacze modułowe i lotniskowe przetwornice częstotliwości. Dzięki głębokiej tolerancji napięcia oraz częstotliwości urządzenia te świetnie współpracują m.in. z agregatami prądotwórczymi. Również i one znajdują się w rozbudowanej ofercie Centrum Elektroniki Stosowanej CES – co konkretnie proponują w tym zakresie specjaliści?

Wydajne agregaty

 Szeroki asortyment urządzeń wykorzystywanych do podtrzymania zasilania oraz w charakterze zasilania rezerwowego obejmuje również wydajne agregaty prądotwórcze. Ich silniki generują moc w różnych zakresach, dzięki czemu możliwe jest ich dostosowanie do konkretnych potrzeb klienta. Krótki rozruch w połączeniu z niskim zużyciem paliwa sprawiają, że oferowane przez Centrum Elektroniki Stosowanej CES zespoły prądotwórcze to wydajne rozwiązania, dzięki którym dostawy prądu do poszczególnych urządzeń są podtrzymane nawet w przypadku, gdy z sieci energetycznej nie można pobierać energii.

Warto wiedzieć, że oferowane przez Centrum Elektroniki Stosowanej CES agregaty prądotwórcze są w pełni przystosowane do współpracy z zasilaczami UPS. Dzięki takiemu połączeniu można otrzymać system zasilania rezerwowego, który w pełni zaspokoi potrzeby nawet dużych zakładów produkcyjnych wykorzystujących wiele urządzeń elektrycznych. Warto wybór skonsultować ze specjalistą z Centrum Elektroniki Stosowanej CES, który doradzi dopasowanie odpowiednich urządzeń w zakresie podtrzymania zasilania.

Opracowanie:
Kraków, Biskupińska 14
tel. 12 269 00 11
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz