Materiał Partnera

Niepowtarzalny prezent, czyli artykuły okolicznościowe

Niepowtarzalny prezent, czyli artykuły okolicznościowe

Kupno wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby może być problematyczne – trudno znaleźć na rynku nietuzinkowe przedmioty, które mają styl i charakter, a także świetnie sprawdzą się właśnie w roli podarunku. Warto w takim wypadku zwrócić uwagę na artykuły okolicznościowe, które z pewnością zapadną na długo w pamięć obdarowanemu. Jakie dokładnie wyroby dekoracyjne znajdują się w ofercie dobrych sklepów?

Powszechny, ale wyjątkowy

Jednym z najpopularniejszych artykułów okolicznościowych, które można wręczyć swoim bliskim, jest wyjątkowy kubek. Świetnie sprawdzi się na urodziny – wiek solenizanta w połączeniu z kolorową grafiką wygląda na naczyniu niepowtarzalnie i z pewnością będzie stanowił wyjątkowy podarunek. Kubki oferowane w dobrych sklepach z artykułami okolicznościowymi zawierają też wiele humorystycznych akcentów, a szeroki asortyment obejmuje także zestawy dla dwojga, które mogą być prezentem np. na rocznicę ślubu. Firma Kowmi s.c. przygotowała dla swoich klientów wiele typów okolicznościowych kubków, wśród których wybrać można także model z łyżką umieszczoną sprytnie w uchu lub nawet niezwykle estetyczne filiżanki ze spodkiem zawierające kolorowe, ciekawe grafiki. Dzięki zabawnym napisom tego typu prezent świetnie sprawdzi się zatem zarówno dla osoby bliskiej, jak i np. współpracownika czy pary obchodzącej jubileusz. Warto pomyśleć o takim podarunku – wykonywanie codziennych czynności urozmaicone w nieszablonowy sposób daje możliwość obdarowania w sposób wyjątkowy. Bogata oferta sklepów z artykułami okolicznościowymi zawiera jednak znacznie więcej takich produktów – jakich dokładnie?

Piękno i styl

Prezentem może być także wyrób dekoracyjny, który będzie ściśle dopasowany do okazji lub zainteresowań osoby obdarowanej. Przynosząca szczęście podkowa, w której środku znajduje się wizerunek galopujących koni to doskonały, nietuzinkowy upominek, podobnie jak stylowy brelok z przyczepionym kluczem ozdobnym zawierającym numer 18 – to świetny prezent dla solenizanta osiągającego pełnoletność. Symbolika jest w tym wypadku niezwykle istotna i stanowi o niepowtarzalności podarunku. Dla osób wierzących wzruszający będzie portret papieża Jana Pawła II, który wykonany został w formie posrebrzanego obrazka. Motywy religijne dość często są obecne w artykułach okolicznościowych – dobre sklepy oferujące przedmioty tego typu w asortymencie posiadają również ozdoby graficzne m.in. z Jezusem, Józefem i Maryją. Ciekawym pomysłem są także puzderka, czyli niewielkie pudełeczka z różnego rodzaju zabawnymi dekoracjami. Nieszablonowy wygląd puzderek z wieczkiem zawierającym grafikę uroczego misia z pewnością trafi do obdarowanych osób. Warto więc wybrać niepowtarzalne artykuły okolicznościowe jako prezent na każdą okazję.

Opracowanie:
Niepołomice, Brzeska 26
tel. 12 346 13 13
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz