Artykuł sponsorowany

Nie masz pieniędzy na zakup kserokopiarki? To ją wynajmij!

Nie masz pieniędzy na zakup kserokopiarki? To ją wynajmij!

Nowoczesny sprzęt biurowy to spory wydatek. Jeśli nie mamy odpowiednio dużego budżetu na zakup przyzwoitej kserokopiarki, drukarki i innych urządzeń, nie musimy od razy z nich rezygnować. Nie ma też sensu kupować tańszego sprzętu, który nie spełnia naszych wymagań. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie urządzeń. Za niewielką opłatą będziemy mogli korzystać ze sprzętu wysokiej klasy.

Dobry sprzęt biurowy

Na rynku dostępnych jest wiele rozmaitych urządzeń biurowych – różnią się one przede wszystkim ceną i jakością. Tanie kserokopiarki i drukarki szybciej się psują, są bardziej podatne na awarie, a akcesoria niezbędne do ich używania (takie jak na przykład wymienne tonery) potrafią kosztować fortunę. Alternatywą dla taniego sprzętu biurowego z najniższej półki są urządzenia używane – one jednak także nie sprawdzą się tak dobrze jak profesjonalny sprzęt biurowy najwyższej jakości. Dlatego jeśli zależy nam na tym, by prace biurowe w naszej firmie przebiegały bez większych przeszkód, powinniśmy zdecydować się na wynajem takiego sprzętu od firmy Impuls Serwis Sprzedaż-Serwis Kserokopiarek i Drukarek z Legnicy.

Przedsiębiorstwo Impuls działa na rynku już od 2000 roku. Firma prowadzi dzierżawę, sprzedaż oraz serwis urządzeń drukujących i biurowych, takich jak kserokopiarki, drukarki, plotery, niszczarki. Oferuje usługi doradcze w zakresie doboru rozwiązań biurowych, dostawę, wsparcie techniczne, szkolenia z obsługi oraz kompleksową obsługę dostarczonych urządzeń. W ofercie znajdują się urządzenia renomowanych producentów, takich jak Ricoh, HP i Konica Minolta.

Zalety wynajmowania sprzętu biurowego

Wynajem sprzętu biurowego to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością – trudno się dziwić. Dzięki niemu nie musimy dysponować dużym budżetem, by móc korzystać ze sprzętu najwyższej jakości. Dobre, nowoczesne kserokopiarki zdecydowanie usprawniają pracę. Charakteryzują się przede wszystkim lepszą jakością wydruku oraz krótszym czasem wykonywania pojedynczej kopii, co pozwala zdecydowanie usprawnić wszystkie prace biurowe. Umowę na wynajem urządzeń biurowych podpisujemy na dogodny dla nas okres, ustalając miesięczną stawkę za korzystanie z wypożyczonego sprzętu.

To rozwiązanie jest wygodne także ze względu na opiekę serwisową – kiedy drukarka lub kserokopiarka ulegnie awarii, w firmie szybko pojawią się serwisanci, którzy naprawią dla nas urządzenie lub zorganizują sprzęt zastępczy. Wadą tego rozwiązania jest to, że sprzęt nigdy nie staje się naszą własnością. Z tego powodu niektórzy wolą wziąć kredyt, by zakupić urządzenia biurowe na własność. Warto się jednak zastanowić, czy takie rozwiązanie ma sens. Jeśli chcemy nadążać za rozwojem techniki, i tak będziemy zmuszeni do wymiany tych urządzeń co kilka lat. Sprzedaż kilkuletniej kserokopiarki nie jest łatwym zadaniem, a urządzenie z każdym dniem użytkowania traci na wartości. Dlatego rozsądniej jest wynajmować sprzęt i wymieniać go wtedy, kiedy mamy taką potrzebę.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz