Materiał Partnera

Naturalna elegancja, czyli seria zegarków ROE

Naturalna elegancja, czyli seria zegarków ROE

 Czy da się połączyć klasyczną elegancję z oryginalnym designem? Da się! Przykładem tego są nowoczesne, a jednocześnie tradycyjne zegarki marki Wood Watch – a wśród nich zegarki z serii ROE. Tym co, je wyróżnia wśród wielu typowych zegarków dostępnych na rynku jest fakt, że głównym surowcem do ich wykonania jest… drewno.

Czym jest ROE?

ROE to seria zegarków, których główny, najbardziej widoczny element, czyli tarcza, został wykonany z drewna. I to nie byle jakiego, bo drewna klonowego.

- Do produkcji naszych zegarków wybraliśmy klon ze względu na jego bardzo estetyczną strukturę oraz bardzo przyjemną dla kolorystykę – wyjaśnia przedstawiciel producenta, marki WoodisonKlon to ponadto bardzo wytrzymały gatunek, dlatego nasze zegarki odznaczają się wysoką trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.

Drewniane zegarki ROE dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych – podstawowa oferta obejmuje zegarki ze skórzanym paskiem w kolorze szarym, brązowym lub różowym. Istnieje również limitowana edycja z wykonaną z drewna bransoletą. ROE Rose Gold Limited Edition wyróżnia się ponadto tym, że na tarczy pojawiła się obwódka wykonana z różowego złota, która nadaje całemu zegarkowi jest bardziej elegancki charakter. 

Dlaczego warto wybrać zegarki z serii ROE?

Zegarki z serii ROE, podobnie jak pozostałe dodatki marki Wood Watch, zachwyca swoim wyglądem. Drewno to uniwersalny materiał, który doskonale komponuje z innymi i dzięki temu wpisuje się w bardzo różnorodne modowe trendy. Można je łatwo włączyć do praktycznie każdej stylizacji. Nie ma problemu z noszeniem ich zarówno jako dodatku do garnituru, jak i bardziej casualowych ubrań. Kolejna istotna zaleta zegarków drewnianych to fakt, że drewno nie jest tworzywem jednorodnym – każdy wykonany z niego element posiada unikatowe rysunek słojów, a więc różni się od innych. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie się wyróżnić. Z drewnianymi zegarkami ROE jest to bardzo łatwe.

100% ekologii

Drewno to nie tylko materiał piękny, ale również ekologiczny, bowiem jego pozyskanie w bardzo niewielkim stopniu obciąża środowisko naturalne – z tego powodu zegarki serii ROE oraz pozostały produkty Wood Watch cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród osób, dla których tematyka ekologii jest bardzo bliska sercu. Pod względem wytrzymałości drewno nie ustępuje inne tworzywom, dlatego nie ma obawy, że zegarek w krótkich czasie ulegnie zniszczeniu. Ponadto jest ono bardzo przyjazne ludzkiej skórze – nie podrażnia jej i nie nasiąka zapachami.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz