Materiał Partnera

Narzędzia stolarskie – profesjonalny serwis i sprzedaż

Narzędzia stolarskie – profesjonalny serwis i sprzedaż

Za narzędzia stolarskie uznaje się między innymi różnego rodzaju osprzęt wykorzystywany w branży meblarskiej, tartacznej, budowlanej, dekarskiej, czy też wnętrzarskiej i przemysłu drzewnego. Mowa między innymi o różnego rodzaju nożach, wiertłach, czy też frezach oraz piłach. To właśnie tego typu produkty są dzisiaj masowo kupowane, a także serwisowane przez setki przedsiębiorstw. Współpracują one zaś w tym zakresie z takimi punktami handlowo-serwisowymi, jak z firmą ATS Tools Ryszarda Ferensa!

Profesjonalny serwis narzędzi stolarskich

Działalnością flagową firmy ATS Tools Ryszarda Ferensa, jest profesjonalny serwis narzędzi stolarskich. Z usług tych stale korzystają zarówno wielkie zakłady przetwórstwa drzewnego, jak i też mniejsze pracownie stolarskie, czy meblarskie. Warto przy tym wiedzieć, że przedsiębiorstwo ATS jest otwarte zarówno no konserwowanie, naprawianie, czy regenerowanie osprzętu stolarskiego ręcznego, półautomatycznego, jak i tego w stu procentach zautomatyzowanego. Zakres usług serwisowych dotyczy bowiem na przykład ostrzenia pił tarczowych, frezów ścinowych, noży do strugarek, noży do wyrównarek, frezów trzpieniowych, czy też frezów do metalu. Wiele naprawianych narzędzi stanowią szeroko wykorzystywane dzisiaj piły łańcuchowe. Tego typu konstrukcje, wymagają zaś przechodzenia procesu ostrzenia przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Firma ATS wykorzystuje, dlatego m.in. precyzyjną, niemiecką ostrzałkę 4-osiową VOLLME, która oparta jest o sterowanie komputerowe numeryczne CNC. To bowiem innowacyjność łączona z długoletnim doświadczeniem, pozwoliła przedsiębiorstwu Ryszarda Ferensa, uzyskać status prawdziwego eksperta branżowego!

Sprzedaż narzędzi stolarskich

Oprócz szerokich usług serwisowych firma ATS Tools oferuje sprzedaż najwyższej jakości narzędzi stolarskich od najlepszych światowych producentów. Mowa między innymi o markach FREUD, AKE, FESTOOL, GLOBUS, WPW, CMT, STARK, czy PILANA, które oferują między innymi konstrukcje oparte o węgliki spiekane (HM), czy też stal szybkotnącą (HSS). Firma ATS Tools oferuje zatem: frezy trzpieniowe HM, frezy trzpieniowe spiralne HM i HSS, frezy trzpieniowe na wymienne płytki, płytki wymienne, frezy ścinowe HM i HSS, frezy diamentowe, frezy piłkowe do profili stalowych, frezy do lamello i domino, noże do wyrównarek i grubościówek, wiertła do wielowrzecionówek, piły tarczowe HM do różnych materiałów (np. drewna litego, aluminium, PCV), piły do traków ramowych, taśmowych, czy też tarczowych. Oferta przedsiębiorstwa działającego w Warszawie jest zatem bardzo szeroka.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz