Materiał Partnera

Narzędzia do prac budowlanych. Skąd je wziąć?

Narzędzia do prac budowlanych. Skąd je wziąć?

Planujesz remont albo zmianę dekoracji w swoim domu bądź mieszkaniu, ale nie posiadasz niezbędnych narzędzi? Na szczęście nie musisz ich kupować. Bez względu na to, czy potrzebujesz wiertarki elektrycznej do wykonania kilku otworów w ścianie, czy pełnego szalunku lub rusztowania do poważniejszych prac budowlanych, wszystkie niezbędne elementy możesz tanio wypożyczyć.

Zakup i wynajem narzędzi budowlanych

Kupno nowoczesnych narzędzi budowlanych wiąże się ze sporymi wydatkami. Decydując się na takie zakupy, trzeba brać pod uwagę nie podstawową cenę takiego wyposażenia, ale też wszystkie koszty związane z jego eksploatacją. Jeżeli z danego sprzętu nie planujesz korzystać regularnie, ale jest ci niezbędny do przeprowadzenia doraźnej naprawy, zdecydowanie lepszym pomysłem jest wypożyczenie narzędzi na dni lub godziny.

Oczywiście, jeśli narzędzia są ci potrzebne na co dzień w wykonywanej pracy zawodowej, zakup własnych jest jak najbardziej wskazany. Jeżeli jednak nie planujesz budowy profesjonalnego, ani nawet hobbystycznego warsztatu, wynajem narzędzi pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze i miejsce w domu.

Jakie narzędzia można wynająć?

To, jakie narzędzia będziesz mógł wynająć, zależy oczywiście od oferty wypożyczalni. Przyjrzyjmy się asortymentowi, jaki swoim klientom proponuje wypożyczalnia przy składzie budowlanym PSB Mrówka Nasielsk.

Mamy możliwość udostępniania swoim klientom w ramach wypożyczalni wszystkich narzędzi i maszyn z katalogu TECHNORENT – mówi przedstawiciel wspomnianego wyżej przedsiębiorstwa. Oznacza to, że mieszkańcy Nasielska i okolic mogą wynająć u nas najrozmaitsze narzędzia budowlane, potrzebne m.in. do wiercenia i kucia, malowania i kładzenia tapet, ale także obróbki betonu, kamienia oraz drewna.

Uzupełnieniem oferty narzędzi jest sprzęt czyszczący, dzięki któremu z łatwością uporządkujesz wnętrza i otoczenie domu po zakończonym remoncie czy budowie. Wynająć można np. myjki ciśnieniowe i powierzchniowe, odkurzacze wodne oraz wiele innych. Również w pracach ogrodowych możesz posłużyć się wynajętym sprzętem. W PSB Mrówka w Nasielsku wypożyczysz kosiarki elektryczne i spalinowe, a także akumulatorowe piły, nożyce i dmuchawy.

Co ważne, w wyborze najlepszych rozwiązań do danego zastosowania klientom pomagają doświadczeni doradcy. Personel wypożyczalni narzędzi szybko diagnozuje potrzeby klienta, udziela też wskazówek odnośnie przydatnych akcesoriów oraz obsługi udostępnianego sprzętu. Cały proces najmu przebiega ekspresowo i nie wymaga wielu formalności – sprzęt udostępniany jest na podstawie umowy, do której sporządzenia potrzebny jest tylko dowód osobisty.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz