Materiał Partnera

Naprawa silnika spalinowego u dobrego mechanika

Naprawa silnika spalinowego u dobrego mechanika

Silnik, czy to w samochodach osobowych, ciężarowych, motocyklach, czy też we wszelkiego rodzaju maszynach jest ich sercem, o które powinno się dbać w sposób szczególny. To urządzenie energetyczne, które powoduje, że określony pojazd czy maszyna zaczynają żyć i mogą pokazać swoje możliwości. Ale są momenty, iż mimo najlepszych starań serce to zaczyna szwankować. I wtedy na pomoc przychodzi Firma Handlowo – Usługowa „Auto” Jacek Ginalski z Krosna.

Wizyta u mechanika

I nastał ten czas, kiedy silnik spalinowy pojazdu lub maszyny zaniemógł. Zauważyłeś, że od jakiegoś czasu zaczyna głośno chodzić, coś w nim niepokojąco stuka i dzwoni, a do tego na jego powierzchni pojawił się olej, który zostawił swoje ślady również na podłożu. Nie bagatelizuj tych objawów. Zapewne silnik potrzebuje fachowej ręki, która spowoduje jego uzdrowienie i powrót do stanu używalności. Najlepiej skorzystać z usług dobrego warsztatu, który zatrudnia specjalistów z doświadczeniem  w naprawie silników spalinowych. Może się okazać, że po dogłębnym przyjrzeniu się urządzeniu, potrzebuje ono naprawy niewielkiej usterki, regeneracji jakiegoś elementu bądź całości albo kapitalnego remontu. W dobrym warsztacie mechanik przede wszystkim poinformuje o tym, co trzeba zrobić, wymieni wszystkie elementy, które tego wymagają, i będzie korzystał tylko z części oryginalnych. W firmie „Auto” Jacek Ginalski są zatrudnieni, oprócz doświadczonych mechaników, zawodowi spawacze oraz wyspecjalizowani operatorzy obrabiarek, zajmujący się obróbką bloków silnika.

Oferta

Wybierając warsztat warto zwrócić uwagę na doświadczenie pracowników, kompleksowość usług oraz samo wyposażenie. Firma „Auto” Jacek Ginalski posiada bogate zaplecze wyposażone w nowoczesne maszyny od najlepszych producentów. Pracuje dokładnie i solidnie w oparciu o najnowsze technologie. Oferta firmy jest bardzo rozbudowana, o czym można się przekonać wchodząc chociażby na jej stronę internetową. Oprócz szeroko rozumianych napraw silników (regeneracja wałków rozrządu, regeneracja wałów korbowych czy głowic), w ofercie znajdziemy także naprawę podzespołów napędowych wszelkich pojazdów (samochody osobowe, ciężarowe, motocykle), maszyn rolniczych, ciągników czy wózków widłowych. Firma świadczy także usługi spawalnicze (np. spawanie głowic). Wyspecjalizowana ekipa spawaczy pracuje głównie metodami MIG i TIG.

Firma dzięki rzetelnej, uczciwej i fachowej pracy posiada klientów z całego kraju, jak też z zagranicy. Warto im zaufać i oddać silnik w ich ręce.

Opracowanie:
Krosno, Szklarska 63
tel. 13 432 14 59
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz