Materiał Partnera

Najważniejsza sukienka w życiu kobiety

Najważniejsza sukienka w życiu kobiety

Tysiące przymierzanych i kupowanych przez lata sukienek, z okazji przeróżnych uroczystości – urodzin, bankietów, wesel, balów – każda z nich przez lata sprawiała, że ich właścicielka mogła czuć się komfortowo i pięknie podczas imprez i wydarzeń. Jednak istnieje tylko jedna, najważniejsza w życiu każdej kobiety sukienka – suknia ślubna. Idealnie dopasowana, czy o kroju księżniczki? W tradycyjnym białym kolorze, czy z odrobiną wariacji? Koronkowa, czy jedwabiście gładka? Do kolana, czy ciągnąca się metrami po ziemi? Wybór jest bardzo szeroki, często niezwykle trudny, ale najczęściej dopasowany zarówno do sylwetki przyszłej panny młodej, jak i do jej wizji i marzeń.

Sukienka ze snów

Suknia ślubna to kreacja wyjątkowa, bo tworzona i dobierana na niezwykły, jedyny taki dzień w życiu kobiety. Jej dobór bywa jednak wyjątkowo ciężki i nie jest dokonywany tak szybko, jak w przypadku reszty znajdujących się w szafie sukienek. Duża część kobiet marzy o niej już od czasów dzieciństwa, a wymarzony krój zapamiętany został ze snów. Specjaliści z Galerii Ślubnej Viktoria z Konina podkreślają, że idealna suknia ślubna musi spełniać kilka niezbędnych cech, aby spełnić swoje zadanie. Dopasowanie jej do marzeń i życzeń przyszłej panny młodej jest jedną z najważniejszych wytycznych. To ona musi w sukni czuć się wyjątkowo. W zależności od figury, ważne jest odpowiednie dobranie jej kroju. Kolejną cechą, która musi zostać wzięta pod uwagę przy doborze kreacji, jest wygoda panny młodej. Suknia towarzyszy jej przez całą uroczystość zaślubin, a kolejno wesela. Niezwykle ważne jest, aby panna młoda czuła się w niej komfortowo i nie musiała ograniczać wszystkich swoich ruchów. 

Zmiany i poprawki

Galeria ślubna Viktoria djae przyszłym pannom młodym szereg możliwości. Mogą one zakupić suknię wybraną z dostępnej obecnie kolekcji, dopasowaną do ich rozmiarów, ale mogą również przedstawić swój gotowy projekt lub poradzić się rad specjalistów, którzy na miarę uszyją wymarzoną kreację. Trzecią opcją jest wypożyczenie sukni ślubnej. Dodatkowo, galeria ślubna pomaga przyszłym pannom młodym w drobnych zmianach i poprawkach. Drobne elementy, które nie odpowiadają pannie młodej, ekipa specjalistów z Viktorii może zmienić lub pozbyć się ich całkowicie, bez znacznej ingerencji w wygląd sukni ślubnej. Konieczne zmiany i poprawki wprowadzane są również w trakcie przymiarek. W ten sposób suknia jest idealnie dopasowana do wymagań i figury panny młodej.

Opracowanie:
Konin, Staszica 2
tel. 516 033 877
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz