Materiał Partnera

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna cieszy się coraz większą popularnością. Trudno się dziwić – wielu osobom wystarczy prosty zabieg dermatologicznyd, by pozbyć się kompleksów. Jakie zabiegi wykonuje się najczęściej? W jaki sposób, z pomocą chirurga, najchętniej poprawiamy swoją urodę? W tym artykule przedstawiamy najczęściej wykonywane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Zabiegi na odmłodzenie owalu twarzy

Z wiekiem rysy stają się coraz smutniejsze. Kąciki ust opadają, bruzdy wargowo-nosowe jeszcze pogarszają ten efekt. Brzydko wygląda tez zwisająca skóra z policzków. Przez to nasza twarz zaczyna przypominać kwadrat. W celu poprawienia jej konturów można wykonać zabieg wolumetrii. Pozwala on na przywrócenie twarzy młodości bez efektu „napopmpowania” – po zabiegu nasza buzia wygląda ładnie i naturalnie. Lekarz modeluje linie żuchwy i kości policzkowe, usuwając przy tym obwiśnięcia. Do takiego zabiegu wykorzystuje się kwas hialuronowy, kwas polimlekowy i hydrosyapatyt. Cena zabiegu zależy od tego, jakim preparatem będzie on wykonany – waha się między 1500 a 2 800 zł.

Lifting twarzy – efekt od zaraz

Bardzo duża popularnością wśród kobiet cieszy się od jakiegoś czasu lifting twarzy. Specjaliści polecają przede wszystkim lifting termiczny, który polega na podgrzewaniu głębokich warstw skory – przez to staje się ona od razu napięta i elastyczna. Zmarszczki są wygładzone, a efekt widać od razu po zabiegu. Taki lifting to świetny pomysł przed każdą ważną okazją. Koszt takiego zabiegu to kilkaset złotych.

Piękne usta – wypełnianie kwasem hialuronowym

Kobiety uwielbiają zabieg wypełniania ust – po nim wargi są większe, pełniejsze i nawilżone, przez co wyglądamy bardziej seksownie. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym to prosty zabieg, który często łączy się też z usuwaniem tak zwanych zmarszczek palacza. Pamiętajmy, że taki zabieg powinien przeprowadzać tylko doświadczony lekarz – w innym wypadku nasze usta nie będą prezentować się najlepiej. Cena – 1200 zł.

Rozjaśnianie przebarwień

Kiedy na naszej skórze pojawiają się przebarwienia – na przykład zaczerwienienia po trądzikowe, czy piegi, możemy usunąć je za pomocą specjalnej maski – to zabieg Cosmelan.  Dermatolog nakłada na naszą twarz specjalną maskę, a następnie my dbamy o cerę stosują wyznaczone przez niego preparaty. Po takim zabiegu nasza cera jest piękna, gładka i ma równomierny koloryt. Zabieg usuwania przebarwień kosztuje 1600 zł. Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej oferuje firma Prestige Clinic. Dermatologia Estetyczna.
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz