Materiał Partnera

Najpopularniejsze artykuły niemowlęce

Najpopularniejsze artykuły niemowlęce

W artykuły niemowlęce warto zaopatrzyć się na długo zanim maluch pojawi się w naszym domu. Niezbędne akcesoria ułatwią codzienną opiekę nad dzieckiem oraz jego pielęgnację,  a my będziemy mogli w pełni oddać się naszemu maluchowi, zamiast gorączkowo poszukiwać niezbędnych akcesoriów. Potrzebne będą przede wszystkim artykuły do przewijania, do kąpieli oraz do karmienia.    

W branży artykułów dla niemowląt najważniejsza jest ich jakość, sposób wykonania oraz posiadanie niezbędnych atestów i certyfikatów. Ważna jest wygoda i poręczność ich używania.    

Zacznij od przewijania

Podstawą wyposażenia wyprawki dla każdego niemowlaka będzie przewijak oraz akcesoria z nim związane.

Jednym z najpopularniejszych artykułów niemowlęcych będzie zatem mata. Powinna być twarda oraz obłożona nieprzemakalną ceratą. Będziemy mogli położyć ją na ramach łóżka i na kanapie.

Kolejnymi artykułami niemowlęcymi, związanymi z jego codzienną pielęgnacją, będą specjalne kosmetyki, czyli puder, zasypka krem na odparzenia oraz chusteczki do przemywania pupy dziecka, nie powodujące podrażnień i nie wysuszające skóry. Miejscem, w którym zaopatrzymy się we wszelkie niezbędne akcesoria dla niemowlaka, w tym również w bieliznę niemowlęcą, łóżeczka, pościele, koce czy krzesełka do karmienia, jest Hurtownia Artykułów Dziecięcych AICO. Posiada ona w swojej ofercie także artykuły dla matek karmiących, takie jak:

  • wkładki laktacyjne na dzień i na noc
  • osłonki na piersi
  • laktatory ręczne i elektryczne
  • termoopakowania
  • szczotki do mycia butelek i smoczków

Akcesoria do kąpieli

Kolejną grupą artykułów dziecięcych będą artykuły przeznaczone do kąpieli dziecka, czyli wanienka, ręczniki z kapturkiem, kosmetyki oraz myjki. Wanienka musi być dopasowana do wzrostu dziecka. Wybierajmy myjki o ciekawym, bajkowym kształcie oraz ręczniki z kapturkiem, które umożliwią jednoczesne wycieranie głowy i ciała dziecka. Wybierajmy żele, płyny do kąpieli oraz mydełka przeznaczone dla dzieci poniżej 3 lat.

Akcesoria do karmienia

Wybór atestowanych akcesoriów do karmienia będzie szczególnie ważny, bowiem dziecko będzie miało z nimi bezpośredni kontakt.

Do wyboru będziemy mieli butelki szklane, plastikowe, silikonowe, samosterylizujące się, antykolkowe lub z czujnikiem ciepła. Pamiętajmy, że najłatwiejsze do umycia będą proste butelki. Szukając z kolei smoczków, najpierw wybierajmy te z niewielką dziurką. Ciekawą alternatywą dla standardowych smoczków będą smoczki uspokajające w różnych przedziałach wiekowych 0-2, 0-6, 6-12 lat.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz