Materiał Partnera

Najlepszy producent i sklep meblarski w Polsce? Klienci odpowiadają zgodnie: IKEA!

Najlepszy producent i sklep meblarski w Polsce? Klienci odpowiadają zgodnie: IKEA!

Szwedzki koncern meblowy IKEA, należy do jednej z najbardziej znanych marek meblarskich na świecie, wyróżniając się tak samo wysoką rozpoznawalnością, jak ta dotycząca firm motoryzacyjnych produkujących BMW, czy AUDI. Warto przy tym wiedzieć, że za ogromnym sukcesem tego rynkowego hegemona, stoi również nasz rodzimy rynek, który jak określił kiedyś właściciel sklepów IKEA, nieżyjący już Ingvar Kemprad, był dla niego drugim domem! To właśnie w oparciu o obustronną sympatię i szacunek, marka zdobyła w Polsce znaczną przewagę konkurencyjną. Jest to też efekt zakładów produkcyjnych IKEA, które działają w naszym kraju!

Olbrzymia rzesza stałych klientów

O tym, że w IKEA można kupić niemalże każdy element wyposażenia domowego, biurowego, a nawet restauracyjnego i hotelowego, wie każdy. Nikomu z nas nie trzeba przedstawiać olbrzymiej oferty handlowej firmy, która jak wykazują różne testy, wyróżnia się na rynku oferowaniem bardzo wysokich jakościowo produktów, przy najniższych z możliwych cen. Jest to wynik przede wszystkim polityki lojalnościowej przedsiębiorstwa, które zachęca do tego, aby podejmować z nim stałą współpracę – do dziś w Klubie IKEA Family zapisało się kilkadziesiąt tysięcy Polaków, mogących korzystać z realnych promocji, rabatów, a także nagród!

Dowodem, na to, iż w naszym kraju IKEA jest bardzo szanowaną, a wręcz kochaną marką, są różne dane statystyczne. Polacy w ciągu jednego roku zostawiają w sklepach rozsianych w całej Polsce ponad kilkadziesiąt milionów złotych, a na otwarcie nowych placówek przybywa nawet 75 tysięcy osób – tak było w przypadku uruchomienia pierwszego sklepu w Jankach pod Warszawą! Warto zatem zauważyć, jak ważnym rynkiem handlowym, jest dla marki IKEA nasz kraj. Przedsiębiorstwo również świetnie wpływa na polską gospodarkę, oferując pracę wielu osobom. Mowa nie tylko o specjalistach od marketingu, transportu oraz sprzedaży, ale o ekspertach z dziedziny przetwórstwa drewna i produkcji meblarskiej, W Polsce działa bowiem jeden z najprężniej rozwijających się zakładów – IKEA Industry Poland Sp. z o.o.!

IKEA Industry Poland Sp. z o.o. – polski zakład produkcyjny

Marka IKEA jest dla Polaków ważna, a także dla całego koncernu, ze względu na działający w naszym kraju zakład produkcji mebli, który nosi nazwę IKEA Industry Poland Sp. z o.o. Znajduje się on w Lubawie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i funkcjonuje tam od 2009 roku. Warto wiedzieć, że to właśnie z polskiej wytwórni pochodzą najlepsze gatunkowo meble IKEA, które wyróżniają się swoją jakością, niepowtarzalnym designem, a także solidnością. Jest to efekt wykorzystywania między innymi dobrej jakości drewna, które zawsze przechodzi odpowiedni proces przygotowawczy – np. obróbka fitosanitarna i suszenie – a także efekt wykorzystywania nowoczesnych parków maszynowych, obsługiwanych przez prawdziwych branżowych ekspertów. Zarząd główny IKEA stawiając na Polskę, doskonale wiedział, co robi. W naszym kraju można bowiem z łatwością znaleźć najlepszych w Europie stolarzy, którzy nie tylko posiadają ogromną wiedzę techniczną, ale także artystyczną. Wyniki ich pracy, każdy z nas może zaś zobaczyć w salonach IKEA, które dzisiaj znajdują się na obrzeżach większości dużych miast!

Opracowanie:
Lubawa, Borek 3
tel. 89 645 58 00
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz