Materiał Partnera

Najlepszy dystrybutor systemów okiennych i drzwiowych

Najlepszy dystrybutor systemów okiennych i drzwiowych

Rozwijające się w Polsce budownictwo sprzyja również wzrostowi znaczenia dystrybutorów systemów okiennych. Najlepsi z nich gwarantują okna o najwyższych parametrach technicznych, a takie można znaleźć między innymi w polecanej przez klientów biznesowych oraz indywidualnych firmie Geo-Mont. Oferuje ona również szeroki wybór drzwi, bram garażowych, żaluzji i plis, a także rolet oraz moskitier. Poznaj bogatą ofertę wysokich jakościowo rozwiązań!

Systemy okienne

Tacy dystrybutorzy jak Geo-Mont bardzo dużą uwagę zwracają na parametry techniczne proponowanych przez siebie systemów okiennych. Klienci bowiem doskonale wiedzą, że to od współczynnika izolacji termicznej, akustycznej, szczelności oraz twardości szyby zależy to, czy dane rozwiązanie będzie komfortowe w użytkowaniu i czy przyczyni się do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie. Geo-Mont na potwierdzenie wysokiej jakości swoich produktów, zawsze okazuje deklaracje własności użytkowych, a godnym zaznaczenia faktem jest to, że firma ta oferuje systemy okienne tylko od najlepszych światowych oraz krajowych producentów: YAVAL, METALPLAST BIELSKO, BRUGMANN, FAKRO, SĘKPOL, ROTO, WINKHAUS, VEKA, OKOPOL. Warto zwrócić również uwagę na innowacyjność oferowanych okien. W ofercie firmy Geo-Mont można znaleźć zarówno stolarkę okienną PCV, jak i tą aluminiową. Okna wyróżniają się pięciokomorowymi, ekologicznymi konstrukcjami ze stalowymi wzmocnieniami, bądź technologią wykonania opartą o kształtowniki z przegrodą termiczną. Popularne wśród klientów indywidualnych i instytucjonalnych (szkoły, szpitale, urzędy, ośrodki przemysłowe, firmy budowlane, deweloperzy) są również systemy okienne z drewna prasowanego.

Systemy drzwiowe

Nie każdy dystrybutor okien dla domów, firm i innego rodzaju budynków, jest również przygotowany na handel systemami drzwiowymi. Geo-Mont wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewnia im drzwi zewnętrze i wewnętrzne, a także aluminiowe. Szczególnie polecana jest oferta drzwi balkonowych, które mogą być przesuwane ręcznie. Potwierdzeniem doskonałego rozeznania na rynku firmy Geo-Mont jest również gwarantowanie przez to przedsiębiorstwo usług montażowych systemów okienno-drzwiowych, a także bram garażowych – podmiot ten posiada w swoje ofercie różnorodne ich typy.

Żaluzje, moskitiery, plisy, rolety i wertikale

Najlepsi dystrybutorzy z branży okien i drzwi zawsze są otwarci również na sprzedaż oraz profesjonalny montaż wszystkich konstrukcji wykończeniowych systemów okiennych. Tak jest w przypadku firmy Geo-Mont, która przewiduje również bardzo szeroką dystrybucję takich wyrobów jak żaluzje, moskitiery, plisy, rolety oraz wertikale. Występują one w różnych wersjach kolorystycznych i materiałowych – np. żaluzje drewniane, rolety aluminiowe – co pozwala na wykorzystanie ich przy aranżacji wnętrz w odmiennych stylach. Od modelu klasycznego i rustykalnego, po vintage, skandynawski czy modernistyczny. Szczególną uwagę przy wyborze rolet wewnętrznych czy zewnętrznych, żaluzji, plisów czy wertikalów należy zwrócić na ich odporność na zabrudzenia, poziom przepuszczalności światła, a także technikę użytkową. Wybierając Geo-Mont, można być pewnym uzyskania wyrobów, które świetnie będą nadawały się do różnego typu budynków.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz