Materiał Partnera

Najlepsze materiały i narzędzia lakiernicze

Najlepsze materiały i narzędzia lakiernicze

Lakiernictwo samochodowe to dziedzina nierozerwalnie związana z precyzją. Każdy szczegół jest w stanie zaważyć na wyglądzie i trwałości wykonanej powłoki. Dlatego bardzo ważne są umiejętności oraz doświadczenie lakiernika, a także wykorzystany sprzęt
i materiały. Tylko najlepsze produkty zagwarantują bowiem uzyskanie pożądanych rezultatów oraz trwałość karoserii. Ich dystrybucją we wschodniej Polsce zajmuje się firma Aracar Glasurit z Lublina.

Wysokiej jakości lakiery samochodowe

Powłoka karoserii to jej najważniejsza ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Zastosowany lakier powinien więc zapewniać jak największą odporność na niekorzystne warunki – m.in. zabezpieczać przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Trwałość i solidność powłoki lakierniczej zależą w dużym stopniu od wykorzystanego produktu, dlatego zawsze warto upewnić się, że korzystasz najlepszych środków. Firma Aracar Glasurit z Lublina to uznany dystrybutor m.in. wysokiej klasy produktów marek Max Meyer i Glasurit. Zakłady lakiernicze działające w całej wschodniej Polsce i na Śląsku mogą zaopatrzyć się u przedstawicieli firmy w doskonałe lakiery podkładowe i nabłyszczające, a także lakiery kolorowe w niezwykle szerokiej palecie barw. Dystrybutor dysponuje produktami odpowiednimi dla pojazdów osobowych i użytkowych, a także specjalistycznymi lakierami do renowacji klasycznych aut. Dzięki dużemu doświadczeniu pracowników Aracar Glasurit możesz też skorzystać z profesjonalnego doradztwa podczas dokonywania zakupów.Nie tylko lakiery – narzędzia i materiały lakiernicze

Aracar Glasurit to ekspert w kompleksowym wyposażeniu lakierni samochodowych i zakładów blacharsko-lakierniczych. Asortyment firmy obejmuje również wszelkie niezbędne narzędzia oraz materiały lakiernicze – począwszy od rozcieńczalników, utwardzaczy, zmywaczy i wielu innych niezbędnych w pracy lakiernika środków, a skończywszy na szlifierkach i innych zaawansowanych narzędziach. Odpowiednie zaopatrzenie pomoże precyzyjnie przygotować powierzchnię na lakierowanie oraz właściwie ją wykończyć, co stanowi gwarancję najlepszej trwałości. Dzięki zaawansowanym i niezawodnym narzędziom, realizacja nawet najtrudniejszych zadań będzie dużo łatwiejsza.
W ofercie Aracar Glasurit znajdują się m.in.:

  • pasty Roar,
  • szlifierki Deros,
  • papiery ścierne,
  • krążki Norton,
  • pistolety lakiernicze,
  • taśmy,
  • maszynki oscylacyjne,
  • podkłady antykorozyjne.

To wyłącznie wysokiej jakości materiały dla profesjonalistów, dlatego ich jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających. Skontaktuj się z przedstawicielami firmy, jeśli poszukujesz najlepszego dostawcy wyposażenia i zaopatrzenia do lakierni.

Opracowanie:
Lublin, Łęczyńska 3
tel. 81 446 60 00
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz