Materiał Partnera

Najlepsze leczenie weterynaryjne dla Twojego pupila

Najlepsze leczenie weterynaryjne dla Twojego pupila

Wszyscy wiemy, że należy dbać o naszych czworonożnych przyjaciół. Niezależnie od tego, czy cztery kąty dzielimy z psem, kotem, królikiem czy innym zwierzakiem, musimy zatroszczyć się nie tylko o odpowiednią karmę, spacery, zabawy, ale także o kondycję fizyczną i zdrowie pupila. Regularne wizyty u zaufanego weterynarza są koniecznością. Jednak czym wyróżnia się prawdziwy profesjonalista? Jak rozpoznać specjalistę, który fachowo zajmie się zdrowiem naszego zwierzaka?

Pragniemy, aby nasi czworonożni przyjaciele byli otoczeni jak najlepszą opieką. Jeżeli zależy nam na miejscu, które świadczy kompleksowe usługi, postawmy na cieszącą się uznaniem lecznicę weterynaryjną MIRAK w Toruniu. Dlaczego warto wybrać ten gabinet?

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie

Lecznica weterynaryjna MIRAK działa w branży od wielu lat, a pracujący w niej specjaliści są prawdziwymi fachowcami w diagnozowaniu i leczeniu zwierząt. Na uwagę zasługuje przede wszystkim podejście lekarzy do czworonogów – eksperci dbają, aby nasi pupile czuli się w lecznicy bezpiecznie i otrzymali profesjonalną pomoc. Jak mówi właściciel lecznicy, Mirosław Rak – Zwierzęta to najlepsi przyjaciele człowieka – tak właśnie uważamy i na co dzień kierujemy się tą myślą. Pacjentom pomagamy najlepiej, jak umiemy. Zależy nam, by czuły się u nas komfortowo, więc nie narażamy ich na zbędny stres czy ból. Świadczymy kompleksowe usługi weterynaryjne. Specjalizujemy się w profilaktyce, diagnostyce oraz lecznictwie. W celu niesienia pomocy na możliwie najwyższym poziomie nieustannie uczestniczymy w branżowych szkoleniach i doskonalimy swoje umiejętności. Fachowa obsługa, nowocześnie wyposażona klinika oraz doświadczony personel to nie jedyne atuty lecznicy MIRAK.


Kompleksowe usługi

W lecznicy MIRAK można przeprowadzić szereg specjalistycznych badań, między innymi RTG, EKG, USG, a także badania krwi i moczu. Weterynarze wykonują na miejscu także sterylizację i kastrację chirurgiczną. W gabinecie można zabezpieczyć psa przed kleszczami i pchłami oraz go odrobaczyć. Lekarze świadczą również usługi z zakresu stomatologii, dermatologii, kardiologii, położnictwa, ginekologii, onkologii oraz neurologii. Gdy zajdzie taka konieczność, weterynarz może dojeżdżać do naszego pupila w ramach wizyt domowych. Co więcej – w lecznicy MIRAK można skorzystać także z usług profesjonalnej pielęgnacji i strzyżenia psów oraz odbyć kurs groomingu.

Gabinet weterynaryjny MIRAK oferuje szeroki zakres usług i podchodzi indywidualnie do swoich czteronożnych pacjentów. Jeżeli szukasz profesjonalnej opieki dla swojego pupila, nie mogłeś trafić lepiej.

Opracowanie:
Toruń, św. Józefa 113
tel. 694 496 673
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz