Materiał Partnera

Najlepsze hurtownie oprawek okularowych – firma Lelikor

Najlepsze hurtownie oprawek okularowych – firma Lelikor

Rynek oprawek i soczewek korekcyjnych na świecie oraz w Polsce jest olbrzymi. To pozwala milionom ludzi na dobór wyjątkowy, ściśle spersonalizowanych wyrobów, które staną się nie tylko narzędziem poprawiającym zakres widzenia, ale także elementem wizerunku. Warto zatem doceniać starania producentów, dystrybutorów hurtowych, a także salonów optycznych, którzy każdego roku wypuszczają do sprzedaży nowe modele oprawek z różnych materiałów. Tym zajmuje się między innymi firma Lelikor – jeden z najlepszych partnerów biznesowych sklepów medycznych w kraju. Dowiedz się, czym charakteryzuje się ta hurtownia oprawek okularowych.

Współpraca z najlepszymi producentami

Firma Lelikor wyróżnia się na rynku przede wszystkim podejmowaniem współpracy z najlepszymi producentami oprawek okularowych z Polski, a także z całej Europy. Dowodem na to jest dystrybuowanie między innymi wysokich jakościowo wyrobów marki Baccara, która gwarantuje konstrukcje wykonane z różnych, wysokich jakościowo materiałów. Stanowią je tytan, metal, tworzywa sztuczne o proekologicznych właściwościach, czy też drewno. Warto przy tym wiedzieć, że Lelikor stawia głównie nacisk na promowanie oprawek od producentów, którzy skrupulatnie wypełniają restrykcyjne normy prawne, testują swoje wyroby i stosują certyfikację znakową CE.

Podążanie za modą okularową

Poziom ekspercki wiedzy w branży okularowej firma Lelikor uzyskała między innymi poprzez branie udziału we wielu targach wystawienniczych rynku optycznego. Podążanie za nowymi inspiracjami oraz standardami modowymi, to ważny aspekt działań dzisiejszych dostawców oraz producentów oprawek okularowych. Szczególnie można zauważyć to na Międzynarodowych Targach  Optycznych w Paryżu i Mediolanie, które często kształtują trendy na najbliższe lata. Firma Lalikor, dzięki uczestnictwu w takich wydarzeniach, gwarantuje Polakom wprowadzanie na rodzimy rynek konstrukcji popularyzowanych na całym świecie!

Ponad 25 lat działalności

Nie każdy dostawca oprawek okularowych może wyróżnić się w branży działaniem od ponad 25 lat. Tym charakteryzuje się firma Lelikor, która doskonale dzięki temu zna przemiany zachodzące na rynku, sposoby kształtowania się trendów, czy też klucz do oferowania wysokich estetycznie i jakościowo produktów. Wiele lat praktyki pozwoliło także nawiązać stałą współpracę z licznymi salonami optycznymi oraz fabrykami producenckimi, a także rozwinąć najwyższe standardy logistyki dostaw handlowych, czy realizacji zamówień. Dotyczą one nie tylko sprzedaży oprawek okularowych, ale także ich serwisowania gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

Opracowanie:
Konstancin-Jeziorna, Jaśminowa 28
tel. 602 263 184
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz