Materiał Partnera

Najlepsza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego – Alois Med

Najlepsza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego – Alois Med

Zarówno poważne problemy zdrowotne, jak i nieszczęśliwy wypadek, mogą sprawić, że nasze codzienne funkcjonowanie stanie się znacznie trudniejsze. Zdarza się, że potrzebny jest specjalistyczny sprzęt medyczny, który pomoże nam wrócić do normalności lub znacznie poprawi komfort życia. Niestety, zakup sprzętu rehabilitacyjnego może znacząco nadwyrężyć domowy budżet. Dlatego warto rozważyć jego wypożyczenie w renomowanej firmie Alois Med.

Sprzęt medyczny

Nie ulega wątpliwości – sprzęt medyczny oraz urządzenia służące do rehabilitacji mogą być bardzo drogie. Jednak bez nich powrót do pełnej sprawności i zdrowia może być znacząco utrudniony, a czasem nawet niemożliwy. Dlatego warto skorzystać z wyjątkowe oferty firmy Alois Med w Rzeszowie, która od 2007 roku sprzedaje i wypożycza najwyższej jakości sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Decydując się na ofertę Alois Med, możemy liczyć nie tylko na bogaty wybór urządzeń, ale także fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.

Oferta Alois Med

Firma Alois Med dba zarówno o jakość sprzętu, jak i atrakcyjną cenę jego zakupu bądź wypożyczenia, a swoje usługi świadczy na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego. Zakupiony sprzęt dowożony jest do klienta i montowany w miejscu przeznaczenia. Co więcej – firma Alios Med jest jedyną firmą na Podkarpaciu, która nie pobiera kaucji za wypożyczany sprzęt. Jakie urządzenia znajdziemy w ofercie firmy?

 • wózki inwalidzkie,
 • materace i akcesoria przeciwodleżynowe,
 • kule i laski inwalidzkie,
 • sprzęt treningowo-rehabilitacyjny,
 • łóżka rehabilitacyjne,
 • balkonik kroczący,
 • koncentratory tlenu,
 • nawilżacze powietrza,
 • inhalatory,
 • sprzęt do masażu,
 • ortezy palców, nadgarstka i kciuka, biodra, kręgosłupa, stawu kolanowego, stawu skokowego, uda i łydki,

Wypożyczenie łózka rehabilitacyjnego

Wiele osób decyduje się na wypożyczenie specjalistycznego łóżka rehabilitacyjnego, które jest niezbędne podczas rekonwalescencji. Tego typu łóżko medyczne musi być wygodne i proste w obsłudze. Powinno umożliwiać łatwe wstawanie oraz zmianę pozycji. Jeśli jednak na stałe opiekujemy się np. osobą starszą bądź niepełnosprawną, powinniśmy rozważyć zakup łóżka rehabilitacyjnego. Pamiętajmy, żeby do łóżka dobrać odpowiedni materac, który będzie zapobiegał powstawaniu odleżyn.

Niezależnie od tego, czy planujesz kupić, czy wypożyczyć sprzęt medyczny lub rehabilitacyjny, skorzystaj z oferty firmy Alois Med, która cieszy się zaufaniem wśród klientów. Możesz liczyć nie tylko na bogaty wybór produktów i urządzeń, ale także na profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i najlepsze ceny.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz