Materiał Partnera

Najczęściej wybierane metody stylizacji paznokci

Najczęściej wybierane metody stylizacji paznokci
Przedłużanie paznokci z wykorzystaniem odpowiednich materiałów pozwala uzyskać niezwykle spektakularny wygląd płytki. Zabiegi z zakresu manicure i pedicure przeprowadzane przez specjalistyczne studia paznokci wykorzystują obecnie wiele typów stylizacji, z których najczęściej wybierane są warianty hybrydowe, ale też żelowe czy akrylowe. Czym konkretnie wyróżniają się poszczególne metody i jakie są ich wady oraz zalety?

Trwałe, ale estetyczne paznokcie

Jednym z typów stylizacji paznokci wykorzystywanych przy zabiegach manicure i pedicure jest wariant akrylowy. Przedłużanie płytki utwardzanym akrylem to rozwiązanie gwarantujące przede wszystkim sporą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Paznokcie z nałożoną masą akrylową są również odporne na zarysowania, a także skutecznie chronią znajdującą się pod nią płytkę i pozwalają na jej kompletną odbudowę. Dla specjalisty z dobrego studia paznokci problemem nie będzie również zmiana koloru, co ma dla wielu pań spore znaczenie.

Manicure akrylowy jest jednak dosyć skomplikowany w wykonaniu. Z tego względu jego realizację należy zlecić doświadczonemu specjaliście. Do ich grona zaliczyć można Mobilne Studio Paznokci Natalii Domaros – rozbudowana oferta usług obejmuje wiele rozmaitych czynności z zakresu zarówno manicure, jak i pedicure. Jakie jeszcze rodzaje stylizacji są najczęściej wykonywane przez tego typu profesjonalistów i czym dokładnie się charakteryzują?

Nowoczesny manicure

Wiele pań decyduje się na specjalistyczne przedłużenie paznokci. W tym celu konieczne jest również wybranie odpowiedniej metody stylizacji. Jest nią z pewnością manicure żelowy, w którym stosuje się kilka typów lakierów. Dzięki doświadczeniu i sporej wiedzy specjalista z dobrego studia paznokci będzie w stanie wykonać manicure żelowy w sposób profesjonalny i z wykorzystaniem odpowiedniego lakieru. Pozwoli to na właściwe dopasowanie żelu np. pod kątem odpowiedniego nabłyszczenia, modelowania, ale też innych właściwości.

Do najpopularniejszych metod stylizacji paznokci zalicza się jednak z pewnością manicure hybrydowy. Jego główną zaletą jest przede wszystkim ogromna trwałość. Manicure hybrydowy nie jest trudny w aplikacji, co również stanowi jego atut. Utwardza się go za pomocą specjalistycznej lampy UV. Wyposażone w nią mobilne studio paznokci jest w stanie wykonać manicure hybrydowy w domu klientki, co jest rozwiązaniem niezwykle dla niej komfortowym. Cały zabieg nie trwa także długo, a jego efekty potrafią być spektakularne. Decyzję o wyborze konkretnej metody stylizacji paznokci warto jednak skonsultować ze specjalistą ze studia paznokci.

Opracowanie:
Otnoga 3
tel. 737 327 271
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz