Artykuł sponsorowany

Nadruki i naklejki metodą sitodruku z Topa Sitodruk

Nadruki i naklejki metodą sitodruku z Topa Sitodruk

Sitodruk to najbardziej popularna forma nadruku. Polega na przenoszeniu na płaską powierzchnię wybranego wzoru za pomocą siatki sitowej. Przez to, że sitko do druku posiada niewielkie otwory, farba przepuszczana jest precyzyjnie, co pozwala uzyskać wysoki stopień odzwierciedlenia kolorów. Metodę sitodruku przy tworzeniu różnego rodzaju naklejek już od wielu lat z powodzeniem stosuje Topa Zakład Usługowo-Produkcyjny Krystian Skorupa.

Nadruki na teczki kartonowe - prosty sposób na reklamę firmy

Teczki kartonowe to łatwy sposób na przechowywanie różnych dokumentów. Można schować w nich zarówno wizytówki, jak i inne papiery firmowe. Dodatkowo są bardzo estetyczne, co ma znaczenie przy wykorzystaniu ich podczas różnego typu spotkań czy szkoleń. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na teczki z logo własnej firmy, czy charakterystycznym dla danej branży opisem lub przesłaniem. Profesjonalne nadruki na teczki kartonowe zapewnia firma usługowo-produkcyjna Topa Sitodruk, mająca wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu nadruków sitowych. Jej oferta obejmuje także nadruki na torby, nadruki na pendrive oraz usługi drukarskie.

Naklejki na samochody sposobem na oryginalny wygląd pojazdu

Kto nie chciałby, by jego samochód był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, a do tego wzbudzał zachwyt kolegów czy zainteresowanie przechodniów? Firma Topa Sitodruk w  Gliwicach, doświadczony wykonawca sitodruków, ma na to doskonały sposób – naklejki na samochody. Jest to rozwiązanie nie tylko proste i efektowne, ale jeżeli zajmie się tym profesjonalista, także niezwykle trwałe. Nowoczesne naklejki zrealizowane metodą sitodruku długo zachowują żywotność kolorów, są mało podatne na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV.

Dlaczego warto wybierać nadruki i naklejki metodą sitodruku?

Sitodruk to najchętniej wybierana przez klientów forma nadruku. Jej podstawową zaletą  jest duża trwałość mechaniczna nadrukowanej grafiki. Sitodruk jest też bardzo wszechstronny. Wielobarwne nadruki można stosować na plastiku, papierze, folii, drewnie, różnego rodzaju metalach i wielu innych materiałach. Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń nie tylko co do materiału, ale także rozmiaru nadruku. Jedyną barierą jest tu tylko nasza wyobraźnia. Plusem sitodruku jest także ogromna różnorodność dostępnych barw. Jest on bardzo powszechny. Efekty jego stosowania na co dzień widzimy na wizytówkach, plakatach, etykietach czy nadrukach na kalendarzach.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz