Materiał Partnera

Naczynia jednorazowe – niezbędne na każdej imprezie w plenerze

Naczynia jednorazowe – niezbędne na każdej imprezie w plenerze

Duża impreza plenerowa, grill z przyjaciółmi czy nawet zwykły piknik – to wszystko okazje, podczas których z pewnością bardzo przydadzą się nam naczynia jednorazowe. Kubki, talerze i sztućce wykonane z papieru lub z tworzyw sztucznych sprawdzają się podczas wszystkich imprez w nieformalnym stylu. Jakie są ich najważniejsze zalety? Wybierać jednorazowe naczynia z papieru czy z tworzyw sztucznych? Gdzie je kupić? Odpowiedzi znajdziecie w naszym tekście.

Na imprezie plenerowej

Różnego rodzaju opakowania jednorazowe z pewnością przydadzą się podczas plenerowych koncertów, festiwali czy biesiad organizowanych na przykład z okazji urodzin miasta. Tradycyjnie podczas takich imprez nie brakuje stoisk z różnymi specjałami. Kiełbaska z grilla, zapiekanka czy wołowy burger to potrawy, które z powodzeniem zjemy na jednorazowym talerzu. Używanie klasycznych naczyń podczas takiej imprezy nie ma racji bytu – po pierwsze, są one narażone na stłuczenie, po drugie, klienci w trakcie takich imprez często zamawiają jedzenie i krążą z nim po całym terenie zabawy – nie można od nich wymagać, by brudne naczynia odnieśli do naszego stoiska. Jednorazowe talerzyki, sztućce i kubeczki pozwalają wygodnie spożyć posiłek bez martwienia się o oddawanie naczyń. Sprzedażą tego rodzaju produktów zajmuje się firma Duet s.c. Witold Borek, Mateusz Zieliński. W jej ofercie znajdziemy między innymi kubeczki jednorazowe przeznaczone do napojów zimnych i gorących. Warto dodać, że takie jednorazowe produkty potrzebne są też w każdej ulicznej budce z jedzeniem czy też w modnych ostatnio food truckach.

Na prywatne przyjęcie

Jednorazowe kubeczki i talerzyki przydadzą się też wtedy, kiedy po prostu organizujemy grilla dla znajomych – jeśli zapraszamy sporo gości, zwykłych naczyń może nam po prostu zabraknąć. Trzeba jednak też przyznać, że pozłacana zastawa po babci nie bardzo pasuje do grillowanych kiełbasek i piwa. Naczynia jednorazowe nie psują swobodnego charakteru spotkania i pozwalają nam zapomnieć o zmywaniu – dzięki temu sprzątanie po zabawie zajmie nam znacznie mniej czasu. I nie musimy też się obawiać, że w trakcie zabawy wytłucze nam się połowa naczyń.

Jakie naczynia jednorazowe wybrać?

Jednorazowe kubeczki i talerzyki mają swoich przeciwników, którzy twierdzą, że są one nieekologicznie. Oczywiście, im mniej śmieci generujemy, tym lepiej dla środowiska. Jednak są sytuacje, w których takie rozwiązania są po prostu bardziej praktyczne. Jeśli nie chcemy specjalnie szkodzić środowisku, zamiast naczyń plastikowych wybierzmy te z papieru, które znacznie szybciej się rozkładają. 

Opracowanie:
Kielce, Rolna 2
tel. 41 369 27 48
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz