Artykuł sponsorowany

Na narty do Włoch? To najlepszy wybór!

Na narty do Włoch? To najlepszy wybór!

Narciarstwo to sport zimowy uwielbiany przez Polaków. Od wielu lat Włochy uznawane są za najlepsze miejsce do uprawiania tej dyscypliny. Miłośnicy białego szaleństwa uwielbiają włoskie stoki za nowoczesną infrastrukturę, idealne warunki pogodowe oraz wspaniałe widoki. Przedstawiamy największe zalety włoskich kurortów zimowych.

Nowoczesne ośrodki narciarskie

Włochy słyną z nowoczesnej infrastruktury narciarskiej. We włoskich Dolomitach rozciąga się aż 1200 km tras narciarskich. Nowoczesne ośrodki narciarskie każdego roku przyciągają tu rzeszę turystów, którzy doceniają atrakcyjne trasy dopasowane do różnych poziomów zaawansowania. Duża część wyciągów umiejscowiona jest tak, aby wjeżdżając na szczyt stoku móc podziwiać piękne widoki. Większość stoków narciarskich we Włoszech jest oświetlona, więc można tam zasmakować przyjemności wieczornego szusowania. W wielu ośrodkach narciarskich turyści mają zapewnioną strefę SPA, dzięki czemu mogą zregenerować siły po sportowych zmaganiach.

Organizowaniem zimowych wyjazdów na narty do Włoch zajmuje się firma Sports-Tourist z Warszawy. Warto zapoznać się z jej ofertą.

Pogoda idealna dla narciarzy

W okresie od listopada do kwietnia we Włoszech panują warunki idealne dla narciarstwa. Temperatura zazwyczaj utrzymuje się nieznacznie poniżej zera, a niebo jest bezchmurne. Nawet, jeśli temperatury są dodatnie, we Włoszech nie musimy martwić się o brak śniegu, bowiem niemal wszystkie ośrodki narciarskie posiadają armatki śnieżne. Na włoskich stokach możemy również zażywać kąpieli słonecznych na leżakach, z których można korzystać w celu odpoczęcia i zrelaksowania się.

Wyjątkowe widoki

Włoskie stoki narciarskie charakteryzują się niesamowitą scenerią. Szczyty górskie lśnią w promieniach słońca, zachwycając swoim urokiem. Obserwowanie wschodów i zachodów słońca w takich okolicznościach przyrody z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem.

Włochy są idealnym miejscem na zimowy wypoczynek i uprawianie sportów. Znajduje się tu wiele atrakcji, które zapewnią aktywne i ciekawe spędzenie wolnego czasu.

Opracowanie:
Warszawa, Marszałkowska 84 lok. 92
tel. 22 621 11 62
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz