Artykuł sponsorowany

Na jakich maszynach odbywa się produkcja żaluzji drewnianych?

Na jakich maszynach odbywa się produkcja żaluzji drewnianych?

Żaluzje, w tym egzemplarze drewniane, stały się bardzo popularnym elementem dekoracyjnym, a zarazem funkcjonalnym w naszym domu. Potrafią stworzyć ciepły klimat we wnętrzu, a jednocześnie odseparować nas od palącego słońca w najbardziej upalne dni. Czy, jednak, kiedy z nich korzystamy, zastanawiamy się, jak zostały zrobione? Jeśli nie, a chcemy się dowiedzieć, koniecznie zajrzyjmy do tego artykułu!

Siła nowoczesnych maszyn

Oczywiście w obecnych czasach nie ma mowy o ręcznym wykrawaniu każdej deseczki – robią to za nas specjalistyczne i precyzyjne maszyny, takie jak model Magnum 400RD, Maszyna 216WAF czy Magnum 600.

To, na którą się zdecydujemy, zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Wszystkie działają bez zarzutu i mają sporo dodatkowych funkcji. Na przykład Maszyna 216WAF umożliwia produkcję żaluzji drewnianych z drabinką lub tasiemką. Jest ona przeznaczona do produkcji piórek płaskich.

Przeczytaj również: Drewniane żaluzje - jakie mają wady i zalety?

Postaw na automaty i półautomaty

A co z pozostałymi maszynami? Oferowany przez firmę Magnum Metal model Magnum 600, jest przeznaczony do wykrawania otworów w piórkach płaskich. Nadaje się on do większości rodzajów drewna i umożliwia produkcję każdego rozmiaru żaluzji.

Natomiast Magnum 400RD jest półautomatem. Sprawdza się w wykrawaniu otworów o standardowej szerokości piórek, to jest 25 mm, 35 mm i 50 mm. W ten sposób można zaspokoić różnorodne potrzeby odbiorców, zamieniając żmudną pracę na wydajne automaty i półautomaty.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz