Materiał Partnera

Na desce, płótnie i w albumie – studio fotograficzne Ewy Zajfert

Na desce, płótnie i w albumie – studio fotograficzne Ewy Zajfert

Fotografia to rzecz piękna. Utrwala niezwykłe chwile i pozwala nam powrócić do nich nawet po latach. Wykonana przez dobrego fotografa będzie dziełem artystycznym. Sesja fotograficzna w ciekawej scenografii pozwoli nam w kreatywny sposób pokazać, kim jesteśmy i co jest dla nas ważne. Warto wiec zadbać o piękną oprawę tych szczególnych momentów naszego życia.

Zatrzymać czas

Czym właściwie jest szczególna chwila? Czy zawsze jest to jakiś moment przełomowy? A może to jest po prostu czas, kiedy jesteśmy szczęśliwi i nie chcemy, aby się skończył? To nie musi być coś, co powszechnie uznamy za niezwykłe – ot, popołudnie spędzone z dziećmi na wspólnych grach i zabawach. Jeśli tylko czyni nas to szczęśliwymi, już jest to wyjątkowe.

Dlaczego by więc nie spróbować zatrzymać czasu? Nie jest to tak naprawdę możliwe, ale w pewnym stopniu pozwala nam na to fotografia. Dzięki niej jedno spojrzenie wystarczy, aby powrócić do tamtej chwili i przypomnieć sobie wszystkie pozytywne emocje jej towarzyszące, a które wprawny fotograf, taki jak Ewa Zajfert uchwyci z łatwością.

Dużą popularnością cieszą się sesje rodzinne – mama i tata w otoczeniu dzieci. Wszyscy uśmiechnięci, bawiący się. Możemy pozwolić sfotografować się w zaciszu własnego domu lub w plenerze – na spacerze w lesie, podczas pikniku w parku. Miejsce sesji może powiedzieć dużo o nas, o tym, kim jesteśmy i jak spędzamy czas. Fotograf może nam doradzić w wyborze miejsca, czy stylizacji, która będzie nam odpowiadać.

Są jednak w naszym życiu wydarzenia ważne, ponieważ są przejawem zmian – narodziny i chrzest dzieci, ich Pierwsza Komunia, urodziny i jubileusze. One wyznaczają etapy naszej drogi. Uwieczniając je na zdjęciu, możemy udokumentować nasze doświadczenia, spotkania z ludźmi, którzy stali się dla nas ważni, czasem może też odeszli już naszego życia. Taką rolę pełni między innymi fotografia okolicznościowa. Wypełnione nią albumy rodzinne to swoisty pamiętnik kolejnych pokoleń.

Trwała pamiątka

Profesjonalnie wykonana fotografia może być także czymś materialnym. Zdjęcia, które wykonujemy sami za pomocą telefonu, też mogą uwiecznić wyjątkowe chwile, jednak czy nie pięknie będzie wyglądać oprawiona fotografia dziecięca postawiona na widoku w salonie?

Studio może zaoferować też swoim klientom fotografie na desce i płótnie. To dwa trwałe materiały, zapewniające wysoką jakość fotografii – żywe kolory, dobra rozdzielczość, a dodatkowo też trwałość. Innym, równie atrakcyjnym rozwiązaniem będą albumy – jest przecież jakaś magia w ich przeglądaniu i wspominaniu minionych chwil.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz