Artykuł sponsorowany

Na czym polega pomoc Radcy Prawnego z Kancelarii Konrada Jaeschke w prawie rodzinnym?

Na czym polega pomoc Radcy Prawnego z Kancelarii Konrada Jaeschke w prawie rodzinnym?

Zastanawiałeś się, gdzie miałbyś kierować się po pomoc prawną, jeśli przed tobą sprawa rozwodowa? Chcąc uzyskać fachowych rad z tej dziedziny i dobrze przygotować się przed rozprawą warto udać się do Kancelarii Radcy Prawnego Konrada Jaeschke. W takich momentach człowiek jest zestresowany i może zapomnieć o kilku ważnych kwestiach, o których specjalista będzie pamiętał, reprezentując swojego klienta przed sądem.

Co wchodzi w zakres prawa rodzinnego?

Rozwód to nie jedyna sprawa, jaką zajmuje się radca prawny w dziedzinie prawa rodzinnego. Oprócz tego świadczy on również usługi z zakresu:

  • sprawowania władzy rodzicielskiej przez matkę lub ojca;

  • łożenia na potrzeby rodziny;

  • regulacji kontaktów z dzieckiem;

  • obowiązków płacenia alimentów przez jednego z rodzica;

  • skutków dla rodziny, jakie powstają w wyniku rozwodu;

  • podziału majątku wspólnego małżonków.

Zazwyczaj ustanowienie opieki nad dzieckiem czy wysokości alimentów powiązane jest z rozwodem, chociaż nie zawsze tak bywa. W każdym przypadku specjaliści z Kancelarii Radcy Prawnego Konrada Jaeschke podchodzą do sprawy indywidualnie i dobierają najlepsze rozwiązania.

Za rzetelnością oraz fachowymi usługami przemawia nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie prawa rodzinnego i nie tylko. Reprezentujemy klientów przed sądem, solidnie przedstawiając dowody wskazujące na ich korzyść

– mówi specjalista.

Sprawny rozwód z pomocą radcy prawnego

Jeżeli chcesz jak najszybciej zakończyć sprawę rozwodową, bo przysparza ci ona wiele stresu i nieprzespanych nocy, warto skorzystać z usług radcy prawnego, który przejmie wszelkie formalności i załatwiania za ciebie. Dodatkowym plusem podjęcia z nim współpracy jest wyeliminowanie błędów, które mógłbyś sam popełnić, nie korzystając z jego oferty i pomocy.

Dzięki dużemu doświadczeniu specjalistów wiedzą oni jak się przygotować i jak reprezentować swojego klienta przed sądem, żeby rozprawa przebiegała na wysokim poziomie, zachowując kulturę i spokój. Do każdego przypadku podchodzą z dużą ilością empatii i zrozumienia.

Opracowanie:
Zamość, prym. Wyszyńskiego 39b
tel. 692 766 664
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz