Artykuł sponsorowany

Na czym polega ozonowanie pomieszczeń, realizowane przez firmę Drypol Sp. z o.o. Sp.k.?

Na czym polega ozonowanie pomieszczeń, realizowane przez firmę Drypol Sp. z o.o. Sp.k.?

Grzyby, roztocza, związki pierścieniowe i inne szkodliwe mikroorganizmy w mieszkaniach i przestrzeniach użytkowych stanowią realne zagrożenie dla zdrowia i życia. Aby się ich pozbyć trzeba zainwestować w ozonowanie pomieszczeń. Takie rozwiązanie oferuje firma Drypol Sp. z o.o. Sp.k. z Gdyni. Dowiedz się, na czym dokładnie polega taka usługa i kiedy warto się na nią zdecydować.

Na czym polega ozonowanie?

Ozonowanie pozwala usunąć bakterie, wirusy, grzyby, alergeny i inne szkodliwe związki chemiczne. W metodzie tej wykorzystuje się mieszankę tlenowo-ozonową, która wykazuje działanie bakteriobójcze.

Generator pracuje zwykle kilka godzin. Czas trwania usługi dostosowujemy indywidualnie, tak aby ozon dotarł do wszystkich zakamarków

 – opowiada przedstawiciel firmy Drypol Sp. z o.o. Sp.k. Kiedy ozonator przestanie pracować, pracownicy spółki czekają minimum pół godziny i dopiero wówczas wchodzą do pomieszczenia, aby gruntownie wywietrzyć wnętrza. Na koniec sprawdzają oni poziom stężenia ozonu, aby mieszkańcy lub użytkownicy lokalu mogli bezpiecznie wrócić do mieszkania czy miejsca pracy.

Kiedy warto zdecydować się na ozonowanie pomieszczenia?

Przede wszystkim usługa ozonowania pomieszczeń jest skierowana do osób, które borykają się z nieprzyjemnym zapachem w budynku. Oferta firmy Drypol Sp. z o.o. Sp.k. najlepiej sprawdza się w przestrzeniach po remontach. W ten sposób można bowiem pozbyć się intensywnego zapachu po farbach i lakierach. Oprócz tego metoda ta wykorzystywana jest w przypadku mieszkań zaniedbanych, w których ktoś wcześniej palił papierosy lub nie sprzątał od lat. Z uwagi na fakt, iż ozon niszczy także drobnoustroje, oferta spółki doskonale sprawdza się również w przypadku obiektów użyteczności publicznej. Jest to także doskonała alternatywa w przypadku właścicieli zwierząt, które zarażone pasożytami podlegającymi zoonozie mogą przenosić choroby na ludzi. Z ozonowania powinni korzystać także alergicy, którzy chcą skutecznie wyeliminować źródło roztoczy w swoich domach.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz