Materiał Partnera

Na czym polega dobra obsługa kadrowo-płacowa?

Na czym polega dobra obsługa kadrowo-płacowa?

Obsługa kadrowo-płacowa wiąże się przede wszystkim z obsługą wszelkich kwestii formalnych, dotyczących pracowników, takich jak podpisywanie umów czy wypłacanie wynagrodzeń. Przedsiębiorcy coraz częściej zlecają tego typu zadania zewnętrznym biurom księgowym. Na czym zatem polega dobra obsługa kadrowo-płacowa i dlaczego warto zlecić ją biurowi rachunkowemu Dot?

Księgowość w naszej firmie możemy prowadzić dwojako; wyodrębniając w niej osobny dział księgowości lub zlecając obsługę kadrowo-płacową wyspecjalizowanej firmie księgowej. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą skorzystanie z usług biura rachunkowego Dot.

Wszechstronność

Biuro Dot oferuje pełną obsługę księgową podmiotów prawnych oraz osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą, w tym pełną obsługę kadrowo-płacową. W jej zakres wchodzić będzie sporządzanie umów, prowadzenie akt osobowych pracowników oraz ewidencji urlopów wypoczynkowych i nieobecności, nadzorowanie badań lekarskich i szkoleń BHP, sporządzenie listy płac, wypłacanie wynagrodzeń, sporządzenie druków ZUS dla pracowników, a także przygotowywanie rocznych informacji o dochodach. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi usług, zaoszczędzimy zarówno nasz czas, jak i pieniądze, nie musząc zatrudniać dodatkowych specjalistów.

Biuro Dot to biuro, oferujące także pomoc w zakresie wdrażania obowiązków, wynikających z RODO oraz ustawy o ochronie danych osobowych. Profesjonaliści będą również nadzorować ich wykonanie.

Zaufanie i komunikacja

Decydując się na korzystanie z usług biura rachunkowego Dot, możemy być pewni, że nie napotkamy żadnych trudności w komunikacji z pracownikami. Wysoko wykwalifikowana kadra w każdej chwili udzieli nam konsultacji, dotyczących konkretnego zagadnienia, a także udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania. Wsłuchuje się ona w oczekiwania klientów, dzięki czemu przedstawiona nam oferta będzie doskonale odpowiadała naszym oczekiwaniom.   

Wiedza

Specjaliści od rachunkowości z biura Dot to profesjonaliści, cechujący się nie tylko gruntownym wykształceniem w swojej dziedzinie oraz merytorycznym przygotowaniem, lecz również stale poszerzający swoje kompetencje poprzez udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Dobry księgowy bowiem będzie posiadał także znajomość podstaw prawa i w razie potrzeby będzie umiał z tej wiedzy skorzystać. 

Na końcu warto wspomnieć, iż omawiana firma oferuje także reprezentację przed organami administracyjnymi, profesjonalną i terminową obsługę, a także gwarantuje bezpieczeństwo i poufność przekazywanych przez klienta informacji. Dzięki posiadaniu przez Dot ubezpieczenia OC, możemy być pewni bezpieczeństwa finansów naszego przedsiębiorstwa.  

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz