Artykuł sponsorowany

Na czym polega chirurgia fantomowa?

Na czym polega chirurgia fantomowa?

Zabieg chirurgii fantomowej wykonywany jest bez ostrych narzędzi, szpitalnej otoczki, środków przeciwbólowych czy znieczulających. Zakłada istnienie fantomu, czyli swoistego wzoru, w którym zawarty jest prawidłowy sposób działania każdego z narządów pacjenta. Zakłócenia w funkcjonowaniu organów mogą pojawić się w fantomie na wiele miesięcy przed wystąpieniem w ciele fizycznym. Przywrócenie równowagi we wzorze może więc zapobiec wielu schorzeniom.

Specyfika chirurgii fantomowej

Idea fantomu wiąże się z występowaniem tak zwanej powłoki energetycznej, którą posiada każda komórka ciała człowieka. Tworzy ona niematerialną strefę, stanowiącą niejako kopię naszego ciała w sferze duchowej, nazywanej także eteryczną czy astralną. Cząstki budujące tę strefę znajdują się w stanie ciągłego ruchu wirowego, wzajemnie oddziałując na siebie. Jeśli w ciele fizycznym pojawią się jakieś problemy, struktura ciała eterycznego ulega dobrze wyczuwalnym dla terapeuty zakłóceniom. Zazwyczaj ciało fizyczne ulega zmianom zaobserwowanym w ciele eterycznym dopiero po wielu miesiącach od wystąpienia wspomnianych zakłóceń, więc chirurgia fantomowa ma duże znaczenie profilaktyczne. Przywracający równowagę energetyczną organizmu terapeuta wpływa na obie strefy – bezpośrednio na astralną i pośrednio na fizyczną. Zabiegowi możemy poddać się w gabinecie Studio Terapii Gaja Maria Gajewska.

Przebieg operacji chirurgii fantomowej

Jako że wszelkie zakłócenia w ciele astralnym są dobrze dostrzegalne nawet przed wystąpieniem problemów w ciele fizycznym, możliwe jest oddziaływanie na nie z dużym wyprzedzeniem. Oczywiście nie oznacza to, że terapeuta nie może podjąć próby uleczenia choroby już istniejącej. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że zakłócenia w strefie astralnej naszego ciała będą wówczas dużo rozleglejsze i ich opanowanie może być niezwykle czasochłonne, w krytycznych przypadkach wymagając nawet współpracy kilku specjalistów. Co istotne, operacja chirurgii fantomowej nie musi dotyczyć samych organów, ale także naszego umysłu. Zakłócenia fantomu pojawiają się bowiem nie tylko wtedy, gdy ciało fizyczne cierpi lub niebawem zapadnie na jakąś chorobę, ale także w przypadku zaburzeń o podłożu psychicznym. Jednym z nich jest na przykład stres, który pomoże nam zniwelować poprawnie wykonany zabieg chirurgii fantomowej.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz