Materiał Partnera

Na co zwrócić uwagę, wybierając hurtownię warzywno-owocową?

Na co zwrócić uwagę, wybierając hurtownię warzywno-owocową?

Masz w planach otworzenie własnego warzywniaka? A może nie jesteś zadowolony z jakości towaru, który aktualnie znajduje się w Twoim sklepie? Pamiętaj – współpraca ze sprawdzonym hurtownikiem to gwarancja powodzenia w tym biznesie. Dobrym towarem zdobędziesz serca wielu klientów, którzy zostaną z Tobą na stałe. Na co więc powinieneś zwrócić uwagę, wybierając hurtownię warzyw?

Szeroka i atrakcyjna oferta

Wybierz hurtownika, który oferuje szeroki wybór warzyw i owoców. Dzięki temu za jednym razem będzie mógł przywieźć Ci zamówiony towar, a Ty nie będziesz musiał czekać na innych dostawców. Twój asortyment będzie uzupełniany zawsze na czas, a Ty nie zawiedziesz swoich stałych klientów. Zapoznaj się więc z gospodarstwem rolnym Grzegorza Olejniczaka z Lubikowa w województwie mazowieckim, który oferuje sprzedaż warzyw, m.in. cebuli białej (w beczce do 150 kg), kapusty głowiastej, kapusty kiszonej, marchwi, brokuł (w puszcze i do sałatek) oraz ogórków (także w puszce). Co więcej hurtownik ten dostarcza warzywa zakonserwowane, zamarynowane i pokrojone. Sprzeda Ci np. cebulę soloną i w zalewie, pokrojoną w plastry lub kostkę; marchew marynowaną w kostce, słupkach i plastrach. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli zakupić obrobione warzywa, które staną się wybornym składnikiem przepysznych dań.

Jakość potwierdzona certyfikatem

Zastanawiasz się, czym jest certyfikat Global G.A.P, którym chwali się hurtownia? To dobrowolny standard międzynarodowy, dzięki któremu konsumenci i partnerzy handlowi mają pewność, że rolnik minimalizuje szkodliwe oddziaływania zabiegów rolniczych na środowisko, zmniejsza zużycie środków chemicznych i gwarantuje odpowiedzialne podejście mające na celu zapewnić bezpieczeństwo żywności. Postaw więc na sprawdzonych dostawców, którzy posiadają ten certyfikat. Będziesz miał pewność że oferujesz klientom najlepszy towar, a oni odpłacą Ci się dobrym słowem i częstszymi zakupami.

Niezawodny transport i warunki przechowywania

 Rozpoczynając współpracę z hurtownią, postaraj się dowiedzieć o niej jak najwięcej – a szczególnie o warunkach przechowywania towaru. Firma Grzegorza Olejniczaka dysponuje dużą powierzchnią przechowalniczą i komorami z kontrolowaną atmosferą, dzięki czemu do Twojego sklepu trafią świeże warzywa bez oznak gnicia czy pleśnienia. Zorientuj się także, czy hurtownik posiada własne zaplecze transportowe – to znacznie usprawnia logistykę. Przy odbieraniu zamówienia sprawdź także, jakie warunki panują w samochodzie dostawczym. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówkom wybierzesz najlepszego dostawcę! 

Opracowanie:
Oceń artykuł (1)
3,0
Komentarze
Dodaj komentarz