Artykuł sponsorowany

Na co zwracać uwagę wybierając salę weselną?

Na co zwracać uwagę wybierając salę weselną?
Wybór sali weselnej ma ogromne znaczenie. W końcu to właśnie w tym miejscu mamy spędzić najważniejszy wieczór swojego życia. Żeby ten wieczór był udany i byśmy po latach mogli z uśmiechem go wspominać, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw. Jak wybrać idealną salę weselną? Podpowiadamy w tym krótkim poradniku. Przeczytaj go, żeby uniknąć przykrych niespodzianek!

Sala z waszych marzeń

Każdy, kto planuje swoje wesele, ma już pewną wizję tego, jak ma wyglądać ta wyjątkowa impreza. Pomysły są przeróżne – jednym marzy się wesele w pałacu, inni wolą klasyczną, wiejską stodołę, a jeszcze inni chcieliby urządzić przyjęcie weselne w ogrodzie, wzorem bohaterów amerykańskich filmów. Problem pojawia się wtedy, kiedy wizje przyszłych Państwa Młodych nie są spójne – na przykład Pan Młody chce zaprosić swoich gości do ekskluzywnego hotelu, a Panna Młoda pragnie romantycznego wesela w rustykalnej wili. W takiej sytuacji lepiej iść na kompromis – nie może być tak, że ktoś źle się czuje na własnym weselu. Dobrze więc będzie wybrać klasycznie urządzoną salę weselną, którą dostosujemy do swoich gustów przy pomocy odpowiednich dodatków i dekoracji. Doskonałą salę na każdą imprezę oferuje Lokal Creator Strefa Spotkań. To eleganckie, ale neutralnie urządzone wnętrze, które można dostosować do każdych indywidualnych potrzeb.

Na co trzeba zwrócić uwagę?

Wybierając salę weselną, powinniśmy pamiętać, że nie tylko jej wygląd ma znaczenie. Podczas wesela kluczowa jest przede wszystkim wygoda naszych gości – to od niej zależy, czy impreza będzie udana. Kluczowa jest odpowiednia ilość miejsca. Każdy powinien móc wygodnie usiąść przy stole – w końcu wiele trwa wiele godzin, siedząc przez tak długi czas w ścisku nikt nie będzie zadowolony. Bardzo ważne jest też wydzielenie oddzielnej przestrzeni do tańca – tak, by z gości, którzy akurat nie szaleją na parkiecie, mogli swobodnie rozmawiać, nie przekrzykując zespołu. Zanim wybierzemy salę weselną, koniecznie upewnijmy się, czy w budynku jest klimatyzacja i ogrzewanie – bez tego ani rusz. Warto też dopytać właścicieli sali weselnej o to, jak możemy stworzyć w niej niezwykły klimat, podkreślający charakter naszego wesela. W niektórych miejscach to właściciele odpowiadają za wystrój sali, kierując się wskazówkami państwa młodych – gdzie indziej wszystkie dekoracje musimy przywieźć sami – warto mieć tego świadomość, by odpowiednio wcześnie kupić wszystkie potrzebne rzeczy. Tym, co buduje wyjątkowy klimat jest odpowiednie oświetlenie – ostatnio na weselach coraz częściej pojawiają się kolorowe światła.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz