Materiał Partnera

Na co zwracać uwagę przy wyborze transportu zagranicznego?

Na co zwracać uwagę przy wyborze transportu zagranicznego?

Tysiące osób wyjeżdża z Polski w celach zarobkowych do takich państwa jak Belgia, czy Holandia. Kiedyś przejazdy oferowały głównie linie autokarowe, które dzisiaj wypierane są przez bardziej elastyczne, nowoczesne i tanie przejazdy komfortowymi busami. To je najlepiej wynajmować w przypadku chęci jednorazowego wyjazdu lub podjęcia stałej współpracy.

Współpraca z klientami indywidualnymi i biznesowymi

Przy wyborze transportu zagranicznego, który dedykowany jest głównie dla osób emigrujących zarobkowo np. do Holandii i Belgii, ważne jest podejmowanie współpracy z bardzo elastycznymi firmami, które oferują przewozy nowoczesnymi busami. Najlepsze przedsiębiorstwa można poznać po współpracy zarówno z klientami indywidualnymi – grupami zorganizowanymi i osobami, które zapisują się na wyjazd, na konkretny ustalony termin – jak i biznesowymi. Drugi typ partnerów stanowią biura podróży wysyłające swoich pilotów wycieczek do różnych państw oraz przede wszystkim agencje pośrednictwa pracy, które zajmują się pełnym przygotowaniem pracowników zarobkowych/sezonowych na wyjazd do zagranicznych firm. Elastyczne warunki współpracy, niskie ceny, a także bardzo komfortowe busy oferuje między innymi firma Transport Samochodowy Jerzego  Niewiarowskiego, dla której ważne jest również bezpieczeństwo podróżnych. Auta często przechodzą odpowiednie testy techniczne, a kierowcy posiadają przeszkolenie również w zakresie np. jazdy antypoślizgowej.

To, czego nie da Ci autokar!

Wyjazdy autokarowe do Belgii, Holandii czy Niemiec straciły na swojej popularności z kilku względów. Przede wszystkim są one znacznie droższe na tego typu trasach, co wiąże się ze zwiększonym zużyciem paliwa. Dla pasażerów ważne jest jednak to, co oferują przewoźnicy gwarantujący busy. Mowa o elastyczności transportu, która polega na przewozach z podanego adresu do wskazanej lokalizacji. Dzięki temu nie trzeba martwić się o przesiadki i organizowanie dodatkowego transportu w obcym państwie. Warto przy tym dodać, że właściciele firm transportowych busami, zatrudniają kierowców, którzy doskonale znają europejskie trasy drogowe – w razie zablokowania którejś z dróg, z łatwością ominą wszelkie przeszkody.

Komfort przewozu busami

Wybór busów na przejazdy pracownicze do państw zachodnich – głównie Benelux – pozwala na bardzo komfortowy przejazd. Tego typu pojazdy posiadają dużo miejsca na nogi, wygodne fotele, obszerne bagażniki, świetnie działające systemy klimatyzujące i są przy tym bardzo szybkie oraz zwrotne – możliwość częstych postojów, a także osiąganie dużych prędkości na trasach ekspresowych oraz autostradach. Przejazd busami w porównaniu z autobusami z Polski do Belgii może zaoszczędzić pasażerom nam kilka godzin jazdy!

Opracowanie:
Twarogi Lackie 16
tel. 507 181 335
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz