Materiał Partnera

Myślisz o zaciągnięciu kredytu? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego

Myślisz o zaciągnięciu kredytu? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego

Pożyczka na konkretny cel jest najczęściej wybieraną metodą uzyskania niezbędnych środków. Zanim jednak zdecydujemy się na kredyt, warto skonsultować jego warunki z profesjonalistą. Kompleksowe doradztwo finansowe pozwala na porównanie poszczególnych ofert i wybranie tej, która będzie dla nas najbardziej korzystna. Czego konkretnie dotyczą specjalistyczne porady w tym zakresie?

Kredyt na dom lub mieszkanie

Kupno własnego domu lub mieszkania to duża inwestycja. Często aby ją sfinalizować konieczne jest zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Jego kwota – w zależności od posiadanych przez nas oszczędności, zdolności kredytowej oraz ceny nieruchomości – może wynosić od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Sama procedura uzyskania kredytu hipotecznego może się jednak wydawać skomplikowana ze względu na ilość niezbędnych formalności, dlatego decydując się na takie rozwiązanie warto zasięgnąć porady Eksperta Finansowego.

Doradca finansowy pomoże w wyborze odpowiedniej oferty przygotowując specjalne zestawienie porównawcze. Poszczególne banki oferują bowiem kredyty na różnych warunkach i mogą się one różnić oprocentowaniem, które wpłynie na całościowy koszt kredytu.

Doradca finansowy, po przeanalizowaniu sytuacji klienta, pomoże w dobraniu optymalnej oferty dopasowanej do jego potrzeb oraz możliwości – zarówno pod kątem wysokości kwoty zobowiązania, okresu kredytowania, jak i rodzaju raty. Często również okazuje się, że skorzystanie z dodatkowych usług oferowanych przez bank może wpłynąć na lepsze warunki uzyskania kredytu. Katarzyna Balcer jest w stanie przygotować dla swoich klientów odpowiednie propozycje i pomóc im w uzyskaniu nie tylko kredytu na mieszkanie lub dom. Przy jakich jeszcze pożyczkach warto zasięgnąć porady?

Kredyt gotówkowy

Po kredyt gotówkowy sięgamy najczęściej wtedy, kiedy potrzebujemy pieniędzy w krótkim czasie, ale nie posiadamy na dany wydatek własnych środków lub są one niewystarczające. W takiej sytuacji warto zwrócić się do doradcy finansowego o pomoc w doborze kredytu gotówkowego na konkretny cel.

W tym wypadku, podobnie jak przy kredycie hipotecznym, również uzyskamy porównanie ofert z kilku banków oraz rzetelne doradztwo, dzięki któremu wybierzemy produkt dopasowany do naszych możliwości finansowych. Ekspert Finansowy zwróci uwagę na oprocentowanie pożyczki lub kredytu, pomoże dobrać odpowiednią do naszego comiesięcznego budżetu wysokość rat oraz okres kredytowania, a także rozwieje wszelkie wątpliwości związane z treścią umowy kredytowej.

Opracowanie:
Katowice, Młyńska 23
tel. 506 593 592
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz