Materiał Partnera

Moskitiery – skuteczna broń na wojnie z insektami

Moskitiery – skuteczna broń na wojnie z insektami

Letnie upały potrafią dać się we znaki. Dlatego wieczorem, kiedy powietrze zrobi się nieco chłodniejsze, zdecydowana większość ludzi otwiera lub uchyla okna. Niemniej jednak czynność ta niesie ze sobą bardzo nieprzyjemne skutki. Mowa tu oczywiście o insektach, które zwabione światłem z pomieszczenia, wlatują do mieszkania i zatruwają życie jego mieszkańcom. W jaki sposób się przed nimi bronić?

Moskitiera okienna – co warto wiedzieć?

Aby nie stawać przed trudnym wyborem, dotyczącym tego, czy wpuścić do pomieszczenia świeże powietrze i walczyć z komarami, czy nie walczyć z nimi i nie wietrzyć pomieszczenia, warto rozejrzeć się za specjalistycznymi produktami, które stworzone są właśnie z myślą o tym problemie. Doskonałym rozwiązaniem są w tym przypadku moskitiery okienne. Cóż to takiego? Jest to specjalna siatka zakładana na okno, która uniemożliwia insektom przedostanie się do pomieszczenia, nawet w przypadku, gdy okno jest otwarte. Dla zachowania najwyższej jakości główny element moskitiery, czyli siateczkę wykonuje się z włókien syntetycznych. Siateczka umieszczona jest w ramce, której rozmiar zależy od wymiaru okna, na którym będzie montowana. Moskitiery występują w wielu najbardziej popularnych kolorach takich jak złoty dąb, orzech, biel, brąz oraz dąb bagienny.

Najlepsze moskitiery wyposażane są dodatkowo w uszczelki szczotkowe, które całkowicie uniemożliwiają przedostawanie się nawet najmniejszych insektów. Czy zakup moskitiery jest trudny? Oczywiście, że nie. Wystarczy złożyć zapytanie ofertowe u najbardziej renomowanych producentów. Zdecydowanie zalicza się do nich firma Rolet-Center, która dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu najnowszych technologii od lat zapewnia wszystkim inwestorom łatwy dostęp do najwyższej jakości moskitier. Klienci mogą liczyć na obsługę kompleksową, która obejmuje pomiary, wykonanie produktu i montaż. Co jeszcze warto wiedzieć o moskitierach?

Moskitiery – uniwersalne zastosowanie

Dzięki odpowiedniemu projektowi moskitiera nie przeszkadza w otwieraniu i zamykaniu okna. Nie trzeba jej zdejmować, aby zapewnić sobie dostęp do klamki okiennej. Warto również wspomnieć, iż montaż moskitiery jest całkowicie bezinwazyjny dla konstrukcji okna. Nie ma potrzeby fizycznej ingerencji w ościeżnicę lub skrzydło. Najlepsze moskitiery, dostępne są również w wersji drzwiowej. Od swojej okiennej odpowiedniczki różni się przede wszystkim sztywniejszym profilem oraz zamontowanymi zawiasami samodomykającymi.

Dzięki temu można przez nią swobodnie wchodzić i wychodzić. Moskitiery montowane zarówno na okna, jak i na drzwi są jedynym skutecznym sposobem na pozbycie się problematycznych i uciążliwych insektów. W przeciwieństwie do stosowanych w tym celu środków chemicznych są również całkowicie bezpieczne.

Opracowanie:
Myślenice, Solskiego 9
tel. 509 145 275
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz