Materiał Partnera

Montaż i serwis systemów składowania

Montaż i serwis systemów składowania

Odpowiedni montaż systemów składowania towarów w magazynach jest niezwykle istotny dla utrzymania porządku, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa pracowników magazynów. Na wielkich regałach zazwyczaj układane są ciężkie produkty i materiały, do których powinien być swobodny dostęp pozwalający na poruszanie się różnego rodzaju sprzętu do załadunku. Dzięki zastosowaniu odpowiednich systemu, jakie oferuje Optilog-Partner z Sochaczewa, można w sposób efektowny i ekonomiczny zarządzać logistyką magazynu.

Korzyści wynikające w korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań logistycznych w magazynach

Na budowę magazynu bądź jego modernizację należy spojrzeć całościowo, biorąc przy tym pod uwagę wszelkie korzyści wynikające z zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych przy montażu systemów składowania. Przede wszystkim w znacznym stopniu podwyższa się bezpieczeństwo pracowników. Można lepiej wykorzystać powierzchnię magazynową oraz wdrożyć rozwiązania dotyczące wyższej mechanizacji i automatyzacji magazynu. Następuje wyższa efektywność wszelkich procesów związanych z działaniami logistycznymi. Dobrze zaplanowany system składowania powoduje bardziej efektywne działania pracowników i lepszą organizację czasu ich pracy. Ponadto w dobrze zorganizowanym magazynie łatwiej dobrać i wykorzystać wszelkie rodzaje środków transportu. Należy oczywiście pamiętać o okresowych przeglądach technicznych i serwisie instalacji regałowych.

Profesjonalne usługi Optilog-Partner

Firma Optilog-Partner specjalizuje się w technice magazynowej i oferuje kompleksowe usługi  w zakresie montażu, serwisu demontażu systemów składowania wszystkich typów. Od 2011 roku bierze udział w programie „Rzetelna Firma”, posiada referencje od wielu przedsiębiorstw  i cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Posiada także certyfikat PSTM NR 007/2017, który pozwala nam wykonywać przeglądy eksperckie roczne przeglądy techniczne systemów składowania. W swojej ofercie firma proponuje montaż systemów magazynowych, montaż regałów wysokiego składowania, wykonywanie wszelkich napraw i konserwacji instalacji regałowych. Przedsiębiorstwo przeprowadza także audyty techniczne systemów regałowych wg normy PN-EN 15635, która bardzo dokładnie określa dopuszczalne parametry ewentualnych usterek oraz zawiera wytyczne dotyczące tego, co musi być sprawdzane w systemach regałowych i jak często (minimum raz na 12 miesięcy). Po  przeglądzie przekazywany jest szczegółowy raport wraz z fotograficzną dokumentacją uszkodzeń oraz zaleceniami w jaki sposób należy je naprawić. Firma służy pomocą przy kompletowaniu części zamiennych i oferuje pełen serwis naprawczy.

Opracowanie:
Sochaczew, Narutowicza 6 lok. 8
tel. 795 477 393
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz