Materiał Partnera

Moda ślubna – tradycyjnie czy z pazurem?

Moda ślubna – tradycyjnie czy z pazurem?

Suknia ślubna to wyjątkowy strój. W końcu wkładamy ją w najważniejszym dniu w naszym życiu. Przez lata wokół ubioru panny młodej narosło wiele przesądów i legend. Jeśli jednak właśnie szykujesz się na własny ślub, zapomnij o nich i wybierz po prostu to, co najbardziej Ci się podoba. Tego dnia to Ty masz być królową balu!

Jak księżniczka

Wiele kobiet marzy, by choć przez chwilę poczuć się jak księżniczka. Ślub jest do tego doskonałą okazją. W końcu tego wyjątkowego wieczora wszystko kręci się wokół nas. Włosy pięknie upięte w elegancki kok, długi, ozdobny welon i biała suknia, ciągnąca się po ziemi – to wymarzona stylizacja ślubna dla bardzo wielu z nas. Subtelne dodatki, urocze wstążki, koronki i tiule przywodzą na myśl suknie księżniczek z bajek Disneya. Inspiracją mogą być jednak dla nas także te prawdziwe księżniczki – z łatwością znajdziemy strój podobny do tego, który w dniu ślubu miała na sobie księżna Kate, księżna Diana czy Grace Kelly. W dobrym salonie sukien ślubnych znajdziemy suknię, w której poczujemy się magicznie i wyjątkowo.

Coś dla indywidualistek

Jeśli długie, białe, rozszerzane suknie zdobione koronką zupełnie nie pasują do Twojego stylu, nie musisz się na nie decydować. Każda kobieta wie, w czym czuje się i wygląda dobrze. Jeżeli na co dzień nosisz trampki i luźne tuniki, nie wciskaj się w obcisłą satynę, bo tak sobie życzy teściowa. Ta noc należy do Ciebie, a moda ślubna pozwala pannom młodym na coraz więcej szaleństwa. Zamiast koronek możesz zdecydować się na prostą, minimalistyczną sukienkę, podkreślającą Twoje atuty. Pamiętaj też, że suknia ślubna wcale nie musi być długa. Jeśli lubisz eksponować swoje nogi – nie krępuj się. W ostatnich kolekcjach znajdziesz zarówno ślubne suknie w wersji midi, jak i mini – kończące się wysoko nad kolanem. Prawdziwe indywidualistki, które lubią łamać utarte schematy, do ołtarza mogą pójść w eleganckim spodnium albo kombinezonie. Charakteru stylizacji dodadzą niebanalne dodatki – blade róże i błękity może zastąpić kobalt lub soczysta cytryna.  Jeśli w takim stroju czujemy się świetnie, z pewnością będziemy w nim dobrze wyglądać. Dlatego jeśli na co dzień podejmujemy odważne modowe wybory, nie rezygnujmy z nich też w dniu ślubu. Katalogi sukien ślubnych aż kipią od nieoczywistych, modnych stylizacji.

Dla każdego

Niezależnie od tego, czy stawiamy na tradycyjną, długą suknię czy mniej oczywistą ślubną stylizację, musimy zadbać o to, by strój idealnie na nas leżał. Tylko dzięki odpowiednio dopasowanej sukience przez cały wieczór będziemy czuć się dobrze. Suknię, której szukamy, z pewnością znajdziemy w Salonie sukien ślubnych, komunijnych Jessica. Mieczysława Karbowiak. Szeroki wybór i fachowe porady pracowników salonu pomogą nam dobrać odpowiedni strój na ten wyjątkowy dzień.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz